reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Mam straszne bole podbrzusza.rwie,ciągnie.jak leżę jest znośnie.rano już wysiadajac z samochodu dopadł mnie skurcz.boje się

c55f0dw4ay49a7ki.png

Brzmi to niepokojąco. Ja bym skonsultowała z lekarzem i pewnie poleżała kilka dni, skoro ta pozycja jest trochę lepsza. Może ta nieszczęsna nospa w tym przypadku będzie właściwa. Dbaj o siebie i nie przemęczaj się.

@netka., trzymam kciuki, żeby u Ciebie też było dobrze [emoji256].
 
reklama
Joanna, idź na spacer. A wychodząc opier... ją konkretnie!

1,5godz do wizyty, a mi się tak dluzy. Potwornie się boję.

Mąż nie chce wejść ze mną Hehe. Nie to nie, a poprzednim razem było mu przykro, że pierwszego serca bicia nie słyszał. Myślałam, że mnie potrzeba za rękę...
 
Joanna, idź na spacer. A wychodząc opier... ją konkretnie!

1,5godz do wizyty, a mi się tak dluzy. Potwornie się boję.

Mąż nie chce wejść ze mną Hehe. Nie to nie, a poprzednim razem było mu przykro, że pierwszego serca bicia nie słyszał. Myślałam, że mnie potrzeba za rękę...
Trzymamy kciuki. :)Może też spacer? Dla relaksu.
 
Niestety dziewczyny ja po poniedzialkowej wizucie nie mam powodow do radosci. Dostalam skierowanie do szpitala na zabieg. Ale nie poddaje sie. Jutro na 16:30 mam prywatna wizyte. Niby ciaza nie urosla przez tydzien - zostala na 6w5d. Ale gdy zapytalam pania doktor o serduszko - ktorego tydzien temu nie bylo wcale - to odpowiedziala ze cos tam jest ale teraz nie bd sie domyslac cp to. Boze moze jest jakas jeszcze szansa :-(
 
Niestety dziewczyny ja po poniedzialkowej wizucie nie mam powodow do radosci. Dostalam skierowanie do szpitala na zabieg. Ale nie poddaje sie. Jutro na 16:30 mam prywatna wizyte. Niby ciaza nie urosla przez tydzien - zostala na 6w5d. Ale gdy zapytalam pania doktor o serduszko - ktorego tydzien temu nie bylo wcale - to odpowiedziala ze cos tam jest ale teraz nie bd sie domyslac cp to. Boze moze jest jakas jeszcze szansa :-(
Ja nie rozumiem jak nie będzie się domyślać przecież ona jako lekarz widzi wyraźnie czy to serduszko czy nie !!!!

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joanna, idź na spacer. A wychodząc opier... ją konkretnie!

1,5godz do wizyty, a mi się tak dluzy. Potwornie się boję.

Mąż nie chce wejść ze mną Hehe. Nie to nie, a poprzednim razem było mu przykro, że pierwszego serca bicia nie słyszał. Myślałam, że mnie potrzeba za rękę...
Ubieram się i uciekam, mam ochotę na jakąś lekką sałatke, męża nie ma biorę kartę i jadę szaleć na zakupy [emoji16]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Już się tak pięknie zaokrągla kocham taki brzuszek [emoji7][emoji7][emoji7]
Ty już chyba 11 tydzień masz ?

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Taak :)zaczynam:) ale ja jestem tęższa i tak mocno mi brzuszka nie widać- niestety:no2:

@ew18elina511 Sparwdź koniecznie na jakimś lepszym sprzęcie. Życzę żeby za pierwszym razem się pomylili. Trzymam kciuki.
 
reklama
Ubieram się i uciekam, mam ochotę na jakąś lekką sałatke, męża nie ma biorę kartę i jadę szaleć na zakupy [emoji16]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja właśnie zjadłam sałatkę grecką pycha [emoji2][emoji2]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry