reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Niestety dziewczyny ja po poniedzialkowej wizucie nie mam powodow do radosci. Dostalam skierowanie do szpitala na zabieg. Ale nie poddaje sie. Jutro na 16:30 mam prywatna wizyte. Niby ciaza nie urosla przez tydzien - zostala na 6w5d. Ale gdy zapytalam pania doktor o serduszko - ktorego tydzien temu nie bylo wcale - to odpowiedziala ze cos tam jest ale teraz nie bd sie domyslac cp to. Boze moze jest jakas jeszcze szansa :-(
Pewnie leć prywatnie nie ma na co czekać

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Taak :)zaczynam:) ale ja jestem tęższa i tak mocno mi brzuszka nie widać- niestety:no2:

@ew18elina511 Sparwdź koniecznie na jakimś lepszym sprzęcie. Życzę żeby za pierwszym razem się pomylili. Trzymam kciuki.
U mnie teraz w czwartek zacznie się 11 tydzień a w następny czyli jak zacznie się 12 tydzień idę do lekarza i będę miała od razu prenatalne [emoji2] jeśli wszystko będzie dobrze i dzidziuś nadal żyje. To może tak jak w pierwszej ciąży dowiem się kto mieszka w moim brzuszku [emoji2][emoji2][emoji2][emoji7][emoji7][emoji7]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie teraz w czwartek zacznie się 11 tydzień a w następny czyli jak zacznie się 12 tydzień idę do lekarza i będę miała od razu prenatalne [emoji2] jeśli wszystko będzie dobrze i dzidziuś nadal żyje. To może tak jak w pierwszej ciąży dowiem się kto mieszka w moim brzuszku [emoji2][emoji2][emoji2][emoji7][emoji7][emoji7]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Czemu miało by być coś nie tak??

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewarut mi ginekolog powiedział na ostatniej wizycie jak coś tam pikało, że to czasami tętnica się łapie na usg po prostu. Więc tak lekarz może nie wiedzieć.

Ale Ewelina słuszna decyzja, idź sprawdź. Już wiele słyszałam historii o skierowaniu na zabieg i zdrowej ciąży. Trzymam kciuki!

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Różnie bywa. Jedna obumarła ciążę mam za sobą więc jeszcze dwa tygodnie strachu przede mną.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Czujesz się dobrze ?? Zdrowo odżywiasz ?? Nie zakładajmy od razu że będzie źle ja wiem że będzie dobrze, a muszę czekać jeszcze 4 tyg. Bardziej niż zwykle obserwuje tylko swoje ciało

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czujesz się dobrze ?? Zdrowo odżywiasz ?? Nie zakładajmy od razu że będzie źle ja wiem że będzie dobrze, a muszę czekać jeszcze 4 tyg. Bardziej niż zwykle obserwuje tylko swoje ciało

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Wtedy robiłam dokładnie to samo i tak samo się czułam czyli super i nie powiodło się biło serduszko i przestało. Na to nie ma reguły teraz już wiem , dlatego inaczej podchodzę do tego do tej ciąży i pewnie będę drżała całą ciążę czy wszystko jest ok.
W pierwszej ciąży też ani przez moment nie pomyślała,że może mi się coś takiego przydażyć a w drugiej spadło to na mnie jak grom z jasnego nieba jak to mówią.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aaaaaaaaaaaa moja macicaaaa [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry