reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Hej hej u nas też przygotowania do chrzcin i świąt. Marcel dziś skończył 3 miesiące, ale też czas leci! Ostatnio budzi mi się często w nocy :( a już tak ładnie spał, przechwalilam chyba.
 
Byłam u fryzjera ale nie jestem zadowolona, zupełnie co innego mam na głowie niż chciałam..

Wspolczuje. Ja mam jedna fryzjerke moja zaufana. Na wlasny slub nie mialam fryzury probnej tylko weszlam w dzien slubu i mowie „Kamila wez zrob mi cos co bedzie pasowalo do sukni i welonu i mojej geby” pokazalam zdjecia, wyczarowala w pol godziny cos fantastycznego.
Tyle ze mam problem psychiczny przez niani do innego nie pojde. Teraz rok w Polsce nie bylam i nie poszlam tutaj do fryzjera. Ide dopiero w Polsce za tydzien po swietach. Dobrze ze rok temu zeszlam z ombre i nalozylam farbe koloru naturalnych wlosow to nie znac ani odrostu ani blondu[emoji23] jedynie koncowki zmeczone zyciem
 
Wg WHO można zacząć po 6 mc wcześniej było po 4 mc. Ja swojej powoli daje próbować, ma 4,5 mc, zaczęłam od jabłuszka, jabłko dynia, śliwka, trochę soczku jabłko marchew. Może poczekała bym jeszcze ale ma problemy z kupą, a to trochę pomaga. Jest tylko na piersi, bez smoczka i butelki też nie akceptuje (ona nie ja). Wszystko łącznie z sokiem czy herbatką podaje łyżeczka. Oczywiście odczekuje i obserwuje czy nic się z nią nie dzieje przy nowości. Za jakiś mc pomyślę o brokułach (z koperkiem najlepiej), ziemniaku itp.
 
reklama
Do góry