reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
I teraz ja wywołałam burze ;) jeśli macie możliwość owszem, idzcie na l4 ale poprostu w obawie o dobro naszego kraju mam nadzieję że będzie to dużo bardziej kontrolowane i będą stawiane twarde warunki ( jak chociażby obniżenie chorobowego do 30% pensji) niż obecnie;) każda praca jest zła sama w sobie..przy biurku też ciężko wiedzieć 8godzin non stop ( mnie to nie dotyczy żeby nie bylo)
Kwestia poglądów :). Ja tam jestem socjalistką z natury, więc uważam, że słabszym, chorym i potrzebującym należy się pomoc od państwa i już. Kobieta w ciąży powinna być podmiotem społecznej troski. Szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy przyrost naturalny jest w naszych szerokościach geograficznych tak mizerny. Mogę z uśmiechem na ustach oddać, jak Norwegowie na ten cel znaczącą część swoich dochodów. Nie widzę w tym nic zdrożnego. Anglia wg mnie wcale nie ma najsłuszniejszych rozwiązań w opiece zdrowotnej.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
I teraz ja wywołałam burze ;) jeśli macie możliwość owszem, idzcie na l4 ale poprostu w obawie o dobro naszego kraju mam nadzieję że będzie to dużo bardziej kontrolowane i będą stawiane twarde warunki ( jak chociażby obniżenie chorobowego do 30% pensji) niż obecnie;) każda praca jest zła sama w sobie..przy biurku też ciężko wiedzieć 8godzin non stop ( mnie to nie dotyczy żeby nie bylo)
Państwo NAs okrada jak tylko może to dlaczego My nie powinniśmy korzystać z tego co nam sie należy?
 
Kwestia poglądów :). Ja tam jestem socjalistką z natury, więc uważam, że słabszym, chorym i potrzebującym należy się pomoc od państwa i już. Kobieta w ciąży powinna być podmiotem społecznej troski. Szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy przyrost naturalny jest w naszych szerokościach geograficznych tak mizerny. Mogę z uśmiechem na ustach oddać, jak Norwegowie na ten cel znaczącą część swoich dochodów. Nie widzę w tym nic zdrożnego. Anglia wg mnie wcale nie ma najsłuszniejszych rozwiązań w opiece zdrowotnej.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Hmm czyli z brzuchem mam dźwigać transportery z piwem a panowie żule jak ich poproszę nie przyniesie bo to mój obowiązek taki nie okrada państwa jak dostaje rentę alkoholową??

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W Anglii czy Irlandii nie słyszałam żeby któras z dziewczyn dostała zwolnienie szybciej niż 12tydzien.

Koleżanka czy moja kuzynka wymiotowaly w pracy ale chodzily bo MUSIAŁY [emoji4] bo mniejsza kasa później. U nas jakby to wprowadzili chyba tylko z zagrożeniem życia by były l4.

Dla lekarza wcześniejsze poronienie nie miało znaczenia z racji że druga ciąża przebiega prawidłowo i jedynie zaświadczenie o ciąży mogę dostać by zmienili mi stanowisko pracy [emoji4]

Wiadome jest to że jeżeli pracodawca nie ma dla ciebie stanowiska... Ale w jego Obowiązku jest Ci zapewnić! I jakby było to dobrze sprawdzane przez inspekcje pracy czy sam zus który wypłaca 80% zwolnień byłoby bez podstawnych[emoji4]

Co do szczepionek [emoji39] ja dziecko szczepię i szczepić będę. Każda matka ma swój rozum i wie co jest dla dziecka najlepsze ale nie widze sensu nakrecania innych matek. Nie chcesz nie szczep ale nie wmawiaj innym swojego przekonania [emoji39]

Ja leżę na antybiotyku.

Serduszko już bije. Wszystko rozwija się prawidłowo ale mnie taka grypa dopadła że ledwo funkcjonuje [emoji58]do tego młoda też jesy chora... Oszalec idzie.


Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Joanna nikt ci nie każe. Mówisz szefowej tu masz zaświadczenie ze jestem w ciąży i masz zrobić tka że nie będę nosiła tylko obsługa klienta. Albo pip że w ciąży każesz mi nosić i tyle w temacie

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry