reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Wiecie co, z jednej strony rozumiem chęć szybkiego pojscia na l4 bo można odpocząć itd ale... gdy miałam jeszcze firmę w ciągu roku zatrudniłam w sumie dwie kobiety, które szybko uciekły na l4... Oczywiście przy podpisaniu umowy i jedna i druga były w ciąży ale dowiedziałam się o tym dopiero gdy dostałam l4. Jedna po macierzyńskim nawet nie wrócila a druga wróciła na 2 miesiące i znowu l4 i ciąża - też już nie wróciła. Niestety im nie chodzilo o prace a kasę. Nasze społeczeństwo niestety strasznie kombinuje :(


w5wqzbmhtbjgomj7.png
Kto nie kombinuje ten nie ma !
 
Ewa ale postaw się w sytuacji szefa. Zatrudniasz dwie dziewczyny a one ci l4 dają... I masz dwa miejsca zajęte bo z jednej str nie potrzebujesz 4osob a nie wiesz czy one nie wrócą... I przyjmiesz nowe a tamte wrócą... Ja bym. Na pewno im nie przedłużyla umowy. I Powiedziała paru pracowawca z okolicy jakie mi się Panie trafiły [emoji39]

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Zostając pracodawcą trzeba sie z tym wszystkim liczyć . Takie moje zdanie !!
No ja chciałam właśnie jako masazysta pracować ale nikt mi nie chciał dać umowy bo szybko znajdę w ciążę, ale żebym chodziła na wolontariat za darmo to każdy chciał

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zawsze winna jest osoba która bierze l4 tak wynika z rozmów a pracodawca to za przeproszenie co jest święta krowa?
Przecież cały czas piszemy że to wina pracodawców którzy nie dostosowują stanowisk pracy do ciężarnych! Ale jak ktoś się otwarcie przyznaje że idzie bo może to wybacz.. zamknięte koło z którego nic nie wynika..Ale o tym się dowiedzą nasze dzieci..może wnuki
 
Do góry