reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

A propos szczepienia moja córka miała niestety nop....ja zachorowałam na krztusiec w krótkim czasie po zaszczepieniu młodej lekarz ewidentnie powiazał te dwa fakty...decyzja należy do rodziców nie można popadać w skrajności...
 
reklama
Joanna nikt ci nie każe. Mówisz szefowej tu masz zaświadczenie ze jestem w ciąży i masz zrobić tka że nie będę nosiła tylko obsługa klienta. Albo pip że w ciąży każesz mi nosić i tyle w temacie

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Ja jestem sama na sklepie do moich obowiązków należy wystawianie towaru odbieranie wprowadzanie utrzymywanie porządku w sklepie i na zewnątrz nikogo nie dadzą na zmianę bo tylko dwie mają pełny etat, trzecia pół nieraz było tak że pracowałam dzień w dzień bez dnia przerwy i to za najniższą

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja pracowałam w 1 ciąży do końca 5 mc, i na forum byłam ostatnia, która pracowała. Zawsze uważałam ze za szybko idą ciężarne na l4,,ale jak państwo pozwala, to korzystają. Ktoś faktycznie źle się czuje, ktoś ma ciężka prace, a ktoś po prostu bo może.
W sumie w tej ciąży chce minimum do końca kwietnia pracować, ale zobaczymy.
O jestem anty socjalistyczna, bo place wysoki podatki i nic z tego nie mam. Zamiast 500 zł jestem za obniżeniem podatków dla rodziców pracujacych
 
Po za tym mówisz szzefowowej że ciebie to nie interesuje że ona nie ma kogo dać... M zorganizować tak zmiany że ty nie nosisz. Bo to jesy twoje prawo jako kobiety w ciąży! Chcę żebyś chodziła do pracy to ma ci dać warunki dla kobiety w ciąży. A to że ona nie ma. Kogoś dać to już nie twój problem... Tylko jej

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Ja na temat L4 się nie wypowiem bo jestem w takiej sytuacji ze muszę pracować ,bo nie będę miała do czego wrócić po.urodzeniu. moje klientki tak się przyzyczaily do mnie ze do mojej pracownicy nie chcą siadać.. Pewnie i tak wszystko z weryfikuje czas i moje samopoczucie.. Ale pewnie gdybym była pracownikiem a nie właścicielem to poszła bym szybciej na L4 - korzystalabym z tego przywileju ze mogę :D

f2w3s65gbwsate8e.png
 
Po za tym mówisz szzefowowej że ciebie to nie interesuje że ona nie ma kogo dać... M zorganizować tak zmiany że ty nie nosisz. Bo to jesy twoje prawo jako kobiety w ciąży! Chcę żebyś chodziła do pracy to ma ci dać warunki dla kobiety w ciąży. A to że ona nie ma. Kogoś dać to już nie twój problem... Tylko jej

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Dlatego wzięłam L4 , poczekałam 2 tygodnie czy coś się zmieni, nie zmieniło dowidzenia

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmm czyli z brzuchem mam dźwigać transportery z piwem a panowie żule jak ich poproszę nie przyniesie bo to mój obowiązek taki nie okrada państwa jak dostaje rentę alkoholową??

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
?! Nigdzie nic podobnego nie napisałam...

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie co, z jednej strony rozumiem chęć szybkiego pojscia na l4 bo można odpocząć itd ale... gdy miałam jeszcze firmę w ciągu roku zatrudniłam w sumie dwie kobiety, które szybko uciekły na l4... Oczywiście przy podpisaniu umowy i jedna i druga były w ciąży ale dowiedziałam się o tym dopiero gdy dostałam l4. Jedna po macierzyńskim nawet nie wrócila a druga wróciła na 2 miesiące i znowu l4 i ciąża - też już nie wróciła. Niestety im nie chodzilo o prace a kasę. Nasze społeczeństwo niestety strasznie kombinuje :(


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
reklama
Do góry