reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Niestety nie zawsze jest tak czarne i białe.
Ja np bardzo bym chciała pracować, lubię swoją pracę i jakaś bardzo ciężka nie jest. Jednak nie jest miło jak przez kilka godzin pracy nie mogę wyjść do toalety. Zanosilo się na wymioty a ja musiałam dzwonić, żeby ktoś do mnie przyszedł i został z dziećmi. Dwa razy było tak, że myślałam, że będę wymiotowac przy dzieciach do śmietnika. Przykre, uwlaczajace troszkę.
Pominę to, że co jakiś czas mamy epidemie rotawirusa, gry, wszawic, różności niezbyt przyjemnych.
Oczywiście że tak..Ale dla mnie to nadal nie jest podstawą do zwolnienia lekarskiego od początku ciąży.. ;) jak ja to zawsze mówię.. wszyscy twierdzą że ciaza to nie choroba A jak przychodzi co do czego to w pierwszych 3 miesiącach ponad 90% idzie na zwolnienie;)
 
reklama
Oczywiście że tak..Ale dla mnie to nadal nie jest podstawą do zwolnienia lekarskiego od początku ciąży.. ;) jak ja to zawsze mówię.. wszyscy twierdzą że ciaza to nie choroba A jak przychodzi co do czego to w pierwszych 3 miesiącach ponad 90% idzie na zwolnienie;)
Jeżeli brakiem podstawy dla Ciebie jest powyższe plus to, że jak podopieczny wpadnie w szał to gryzie, kopie, pluje, trzeba go siła trzymać to troszkę mi przykre, choćby ze względu na to, że kobieta kobietę, przyszła matka matkę powinna zrozumieć.
 
Ale niestety nie wszyscy znosza ciaze tak kolorowo i uwazam, ze to sprawa indywidualna kazdej kobiety jak ja przechodzi i czy potrzebuje wiecej wypoczynku i spokoju czy nie.. jednak czesto fasolka daje mocno popalic..


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No i choroba może nie jest, ale nie na darmo. Się mówi, że jest "gorsza" niż przeciętna grypa w odbiorze przez organizm.
Ja się cieszę że w naszym. Kraju pod wieloma względami ciężarna jest chroniona od pierwszych tygodni.
Co innego taka praca jak moja czy Joanny, a co innego praca za biurkiem np. Choć u mnie były takie co pracowały w ciąży. Jednej się udało do końca prawie, druga poronila.
 
A Ja osobiście jestem takiego zdania , żeskoro jest to możliwe to dlaczego z tego nie korzystać .
Jeszcze się w życiu na pracujemy!!!

Dokladnie! Ja np. Nie wyobrazam sobie siedziec 2h nad klientka z mdlosciami i przepraszac co chwile..


w57vs65geyc8hey0.png
 
QUOTE="Kkk88, post: 16194779, member: 178890"]Przykro mi..:( A który to tydzień?[/QUOTE]
7 tydzien i 5 dzień..
Dziękuję dziewczyny..nikomu nie życzę takiego.usg jak moje wczoraj..
 
Dokladnie! Ja np. Nie wyobrazam sobie siedziec 2h nad klientka z mdlosciami i przepraszac co chwile..


w57vs65geyc8hey0.png
Ja uważam , że kobieta w tym okresie ma wypoczywać dbać o siebie i o dziecko!!!
Ja bez żadnych skrupułów zostawiłam L4 na biurku i myślę , że bez względu na rodzaj pracy zrobiłabym to i tyle, bo mam do tego prawo :)
 
reklama
Do góry