reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
A po co ja będę spać [emoji12] Pogadam sobie [emoji14]
IMG_20181108_212440.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181108_212440.jpg
    IMG_20181108_212440.jpg
    38,6 KB · Wyświetleń: 420
Dziewczyny, jeszcze jedna prosba o kosultacje w dniu dzisiejszym. Odkad klade Kube intensywnie na macie na podlodze, na jego nozkach i raczkach pojawily sie takie drobne krostki w kolorze skory, taki drobny maczek, co czyni skore mniej gladka. Co to jest???
 
Dzięki za info. Dałaś jednorazowo czy kilka razy? U nas zero informacji o paracetamolu
Dalam raz w dniu szczepienia bo mial 38,1 - dawke ustala sie w zaleznoaci od wagi. Nam lekarkanod razu zaznaczyla na ulotce ile dac. Nastepnego dnia dalam na marudzenie i niemoznosc zasniecia - wyraznie cos go bolalo. W sumie dalam tylko dwa razy, ale mozna czesciej (zobacz w ulotce co ile godzin). Podawalam strzykawka do buzi. Polknal bez problemu.
 
hej kochana, to moze u Ciebie to oznaka glodu, a ile tygodni ma Twoja dzidzia?. U mnie kiedys tez tak bylo, ze raczka w buzi=glod ale teraz to kompletnie nie to-rece sa w buzi non stop...
Gdzies czytalam, ze to taki etap rozwojowy i zeby tego dziecku nie zabraniac. I dobrze, ze dziecko tak robi, bo to znaczy, ze osiaga kolejny etap. Potem bedzie laczenie raczek w linii srodkowej ciala, etc.
 
reklama
hej kochana, to moze u Ciebie to oznaka glodu, a ile tygodni ma Twoja dzidzia?. U mnie kiedys tez tak bylo, ze raczka w buzi=glod ale teraz to kompletnie nie to-rece sa w buzi non stop...
Mój ma 7. Wkłada lapska też wtedy kiedy nie może usnac :(
U mnie non stop to język na wierzchu od jakiegoś czasu
 
Do góry