reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
No ale na gaz nie powinno się długo czekać? Ja też kiedyś zlatawialam i szybko było... Jak Ci dadzą wyrównanie to odzyjesz zrób listę zakupów :)
Po 1. Mam nieaktualny przegląd kominiarski i szczelności inst.gazowej taki dostałam z ZGNu i tym se mogę dupę podetrzeć.
Po2. Jakbym miała już te papiery 5 dni trwa dojscie ich do firmy jakkolwiek. A dwa tygodnie do przyłączenia. Takie dostałam informacje
 
No i.malutka trochę poplakuje gorączki nie ma ale pewnie ja boli .. i teraz nie wiem czy walnąć jej tego czopka ?
Po szczepieniu? My mieliśmy przedwczoraj. Wczoraj było ok a w nocy już był młody nerwowy a dziś to masakra. Śpi na mnie tylko. Nie da się odłożyć i wierci się i opłakuje też.
 
Bylismy na spacerze. Ksieciunio wyspany, najedzony i co? 50 metrow od furtki w ryk. To go wyjelam, zawinelam w kocyk i tak spacerowalismy. Wozek parzy w pupcie. Moj maz mowi, ze robi sie swiadomy i nie chce lezec. To fakt: na rekach byl zadowolony. Gapil sie. Do domu musialam zaniesc...
Jechalismy na bioderka. Jak sie rozkrzyczal, myslalam, ze plucka pekna. Byla awantura, bo maz chcial z nim takim jechac, a ja chcialam uspokoic. W koncu ucichl, ale w drodze powrotnej znowu plakal. Nie moge z nim po prostu. Czuje sie zaaresztowana :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry