reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
@GoJ jak nie ma mały temperatury też dajesz?
Dawałam to nawet gdy nie miał. Po pierwsze żeby go nie bolało i ewidentnie ból mu doskwierał przez co wszystko inne jak jedzenie i spanie schodziło na drugi plan a po syropku mogliśmy się wyciszyć, nakarmić i spać po drugie żeby temp. nie dostał. Sama pewnie nie wpadłabym na to ale pediatra nam zalecił żeby profilaktycznie podać. Czopków nie chciałam bo wiem że dzieci ich nie lubią i nie chciałam przysporzyć mu dodatkowego stresu a syrop mu nawet posmakował.
 
Po3. Ja pierdole idzie w tej Polsce zdechnac z braku gazu!!!
To fakt. Widzisz Miasto Stołeczne idzie w ch..j. Mają mnie totalnie w dupie, ale w Inogi dowiedziałam się że nie tylko mnie. Pani powiedziała mi że zawsze jest jakiś problem z papierami od nich.
Tylko ja zaczynam być zmęczona bo przez ich niedbalstwo ja nie mam gazu który kosztuje grosze a zużywam prąd za który liczą sobie krocie.
 
reklama
Goj, czyli juz nie chodzi spac o 17!?
U mnie dzisiaj jednorazowy rekord bo wytrzymal do 19..
Raczej nie. Nie jest to jeszcze mistrzostwo świata ale jest ok. Budzi się o 23:00 ja nieprzytomna biorę go do wyra i cycamy. Nie odkładam go do 4/5 tej. Tak jest nie idealnie ale dobrze bo się oboje wysypiamy jako tako.
 
Do góry