reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Kurde no małym płakał dziś no, on nie lubi u nikogo siedziec najlepiej w domu w swoich smrodzie ehhh i za żarciem jest bardzo no nie poczeka ani chwili histeria za mlekiem nawet nie czerpie przyjemności z kapania bo drze się za żarciem.....

Galowe stroje wyprasowane jeszcze tylko kapanie, głowy umyć kolacja i mogą iść spać a ja z nimi....

Już niedługo grudzień boję się tego miesiąca bo z kasą krucho czy wy też widzicie różnice w cenach w sklepie? Ja mam wrażenie że mając 100zl lepiej nie wchodzić a jak już to na obiad nic się nie dokupi...
 
Kurde no małym płakał dziś no, on nie lubi u nikogo siedziec najlepiej w domu w swoich smrodzie ehhh i za żarciem jest bardzo no nie poczeka ani chwili histeria za mlekiem nawet nie czerpie przyjemności z kapania bo drze się za żarciem.....

Galowe stroje wyprasowane jeszcze tylko kapanie, głowy umyć kolacja i mogą iść spać a ja z nimi....

Już niedługo grudzień boję się tego miesiąca bo z kasą krucho czy wy też widzicie różnice w cenach w sklepie? Ja mam wrażenie że mając 100zl lepiej nie wchodzić a jak już to na obiad nic się nie dokupi...
No 50 zł dziennie u Nas to w sumie minimum :(
 
reklama
Do góry