reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Gacka fajna ja polecam skalpel chodakowskiej na poczatek. Kazda przezyje. Potem .ozna isc dalej i zrobic turbo i killer. Te pierwsze 3 plyty najlepsze.
A na poczatek bieganie dobre. Ja planuje na wiosne kupic xlander run i smigac. Mam poelny asfalt na osiedlu i lesne drozki. Juz nie moge sie doczekac.

Apropo chodakowskiej [emoji1]
IMG_8520.JPG
 

Załączniki

  • IMG_8520.JPG
    IMG_8520.JPG
    188,4 KB · Wyświetleń: 335
reklama
Helo..
Wiciowa ales ty chuda no!!! Zazdro ja czuje sie jak slon waga nie drgnie mimo Kp.

Laski mam wymieszane w tylku. Taki egzemplarz wyjacy mi sie trafil. Wykrakalam. Takie zachowania to nowosc dla mnie. Bylam u pediatry i ma kolki i cierpiwosci duzo mi zalecil. Wczorajsza nocka do dupy krecila sie cala noc spalam 1.5h...jestem momentami wykonczona.
Mam nadzieje ze to jej przejdzie szyblo bo osszaleje. Od 2 tyg nie mam czasu na nic nawet ze starszakiem nie moge poczytac nic...

Ja z tych niemarudzacych ale powoli mmie kryzys dopada. Mialam plan cwiczyc ale no jie mam jak..

A to moja krzykaczka

Ps. 24.11 mamy sesje swiateczna kupulam jej sukienusie
Biedna :( oby te kolki szybko przeszły bo obie się męczycie.
Mój też południami ma kolki to czasami tak się żali i tak płacze że już nie mam siły i najchętniej bym usiadła i płakała razem z nim . Ale niedługo miną , wszystko kiedyś mija :)
A malutka na zdjęciu jak aniołek :)
Pokaż sukienkę na sesje
 
Moja mama tez mi kaze bawarke pic w szkole zas kolezanki mowia ze ma kolki bo moje mleko szkodzi. Mi sie nie chce na ten temat juz z nimi gadac. Milcze. Niewiedza dobija czasem.
Wszystkim Karpieni powinno sie dac do poczytania to by sie wyedukowaly.
Mi też czasem już się nie chce nawet tłumaczyć i odpuszczam .
Tyle że każdy płacz małego jest komentowany tekstem typu - na pewno coś zjadłaś i na pewno do tego go boli brzuszek . Mówiłam żebyś nie jadła kapusty/ grzybów/ fasolki/ kotleta itp.
 
Czy ta nocna warta sie kiedys skonczy?!
Kiedyś na pewno :D
Mój syn jak już się budził w nocy zazwyczaj między północą i pierwszą i później o 5 to dzisiaj najpierw przed północą z taką kupą że obowiązkowo zmiana ubranka i o 3 już taki głodny że trzeba było to oznajmić na pół domu :)
Pewnie pobudka po 5 i tak mnie nie ominie.
 
Dzięki chloe. Starania za linka. Pójdę dziś kupię i wezmę ten Ibuprom. Oraz kapustę na okłady. Musiałam wybudzic szymka na karmienie bo drugi cycek by mi eksplodowal. Rety myślałam że ta laktacja się już unormowala i ze moge pospac dluzej w nocy skoro maly spi.
 
Siema mamusie. U nas nocka nawet ok, 2 pobudki były tylko nie wiem o której bo nie chciało mi się zaglądać do telefonu...
Nawet teraz cycujemy ale ona śpi to dlatego. Mam nadzieję że dzisiaj będzie lepiej...
 
Po 1. 20-lecie międzywojenne to ogólnie słaby okres z rekordową umieralnością wśród dzieci (a trochę lipa, bo wojna i tak nas przetrzebiła). Kobiety szybko po porodach musiały zamykać do pracy, bo chłopów po wojnie albo brak, albo inwalidzi i niewiele zrobią, a na chleb trzeba miec. Więc dziecko zapychalo się tym, co się miało, dawało do pociumkania pieluche nasączona alkoholem, czy tam heroiną domowej produkcji i se spało, aż matka z pola/pracy nie wróciła. Wtedy też zaczęto produkowac pierwsze mleko w proszku.
Popatrz to ciekawe. Ja dużo czytałam o II wojnie min. o tym jak dbano o niemowlęta żeby przeżyły i byłam przekonana że dopiero wtedy pojawiły się wręcz ekstremalne sposoby karmienia
 
reklama
hej, dziewczyny dostałam temperatury 38 stopni, jak nigdy :( czy wiązać to z tym że boli mnie przy dotyku jeden cycek...? :( karmię piersią, czasem mały tak boleśnie łapie brodawkę, kurde nie wiem co mam robić, apap biorę, jutro sobie kapustę kupie i będę przykładać. Na domiar złego gdy ja telepałam się z zimna mały darł się 3h na kolkę:(

Ja bym wiązała. Często jak coś się dzieje w organizmie robi się gorączka...
 
Do góry