reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Ciężko mi powiedzieć, bo nie wiem co to za moĒdel :)
Aga żaden szanujący się trener personalny nie podejmie pracy ze mną, bo zwyczajnie to jest robota dla chirurga i fizjoterapeuty, plus przy IO np. odpada kardio. Na razie muszę popracować dietą, a ćwiczenia dopiero po konsultacji z fizjo uroginekologicznym. Ale spoko, dam sobie radę, po tamtej ciazy wagowo było gorzej. Brzuch i tak do szycia, a skórę wytnę jak skończę reprodukcje. Tylko czasem musze sobie pieczęć, a dziś nie dość, że taki dzień, to jeszcze temat się nawinął - Wy wszystkie chude, gładkie brzuchy, a ja gruba, rozlana, zepsuta, pomarszczona. Na pocieszenie Miłosz mnie dzisiaj zaczął celowo głaskać po twarzy <3Zobacz załącznik 914496Zobacz załącznik 914497

Aniu jesteś piękna dziewczyna i młodą. Naprawdę fajnie się patrzy na zdjęcia które wklejasz. Brzuch to pamiątka że jest komu cię tak głaskać i jesteś szczęśliwa mama. Każdy ma swoją pamiątkę. A niektórzy by wszystko oddali aby ja mieć.
 
Mój Leoś tylko troszkę zapłakał przy szczepieniu - prawie wcale, a potrafi używać swoich płucek. Miał 38.1 st. wieczorem po szczepieniu - dostał paracetamol i jeszcze raz następnego dnia, bo bardzo był marudny i widać, że go coś bolało i nie mógł zasnąć. W ogóle mam wrażenie, że więcej spi po szczepionce - szczepiliśmy 6w1, pneumokoki standard i rota.
Ja zaszczepie księżniczkę chyba normalnie standardowo .. Mam nadzieje że zniesie to spokojnie, a zwłaszcza po wszystkim ze będzie ok ..Dam znać jak będzie po wszystkim
 
reklama
Mojemu starszemu też ząb w 4 miesiącu wyszedł
I też rozszerzałam dietę od 4 miesiąca
Marchewka, chrupki kukurydziane
A najbardziej lubił ciumkać parówkę w folii .
Ahahaha. O ten smak mu chyba chodziło :rolleyes:

O widzisz u mnie parówki to pozno pozno dostały. I bez folii:) to już chyba jakoś po roku było. W folii to tak tylko ciumkal ? Czy zjadał ?parowke bo folii chyba nie ;)
 
Do góry