reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

No jak zniósł...? Darł się jakby go wrzątkiem polewali. Czerwony się zrobił. Łzy leciały. 2x się zaniósł więc musiałam w niego dmuchać. Potem cycka nie chciał. Spał i darł się na zmianę.
To już się boję o mojego rozdarciucha bo ten to taki niedotykalski a sama pójdę na te szczepienie
 
reklama
A zastanawialiście się jak to po 4 miesiącach życia, będziecie podawać kaszki to w jakiej formie łyżka czy do mleka , bo ja nie wiem nic, ? I zastanawiam się do kupienia takiego leżaczka, żeby podać tą kaszkę, łyżeczka , jestem zielona w tym temacie, a już za 2 miesiące moja córka będzie miała 4 i tak koło 5 chce już jej zacząć podawać, ale skoro ona nie będzie jeszcze siedzieć to uważam.ze ten leżaczek będzie odpowiedni [emoji16] ?Zobacz załącznik 914640
No zdecydowanie w leżaczku
 
Dobry wieczór wszystkim. Ja dziś miałam terrorystkę w domu. Ja i mąż jesteśmy padnięci [emoji21]Julka dziś non stop na rękach i to z płaczem... Spała po 10-15 minut a potem płacz, na cyca nadal foch, aż się boję nocy [emoji53] Do tego boję się jak mąż pojedzie do pracy w piątek a ona nadal będzie terroryzować to mi ręce odpadną [emoji37]
Będzie dobrze zobaczysz
 
Moj mial urlop teraz 5 dni i tez sie cieszy, ze jutro idzie do pracy hehe :) a kiedys cos mowil, ze on dokonczy macierzynski, a ja mam wrocic do pracy wczesniej, to dzis juz mowi, ze zmienil zdanie :)
Oni tacy cwani są do czasu, ale ja w weekend nie jestem jakaś schizowana i zostawiam mężowi dzieci! Jadę na zakupy albo gdziekolwiek na jakiś czas niech też cieszy się ich młodoscia i obserwuje jak rosną itp itd :D
 
hej, dziewczyny dostałam temperatury 38 stopni, jak nigdy :( czy wiązać to z tym że boli mnie przy dotyku jeden cycek...? :( karmię piersią, czasem mały tak boleśnie łapie brodawkę, kurde nie wiem co mam robić, apap biorę, jutro sobie kapustę kupie i będę przykładać. Na domiar złego gdy ja telepałam się z zimna mały darł się 3h na kolkę:(
Oj nie wiem.... Trzymaj się i daj znać czy kapusta pomogła
 
Helo..
Wiciowa ales ty chuda no!!! Zazdro ja czuje sie jak slon waga nie drgnie mimo Kp.

Laski mam wymieszane w tylku. Taki egzemplarz wyjacy mi sie trafil. Wykrakalam. Takie zachowania to nowosc dla mnie. Bylam u pediatry i ma kolki i cierpiwosci duzo mi zalecil. Wczorajsza nocka do dupy krecila sie cala noc spalam 1.5h...jestem momentami wykonczona.
Mam nadzieje ze to jej przejdzie szyblo bo osszaleje. Od 2 tyg nie mam czasu na nic nawet ze starszakiem nie moge poczytac nic...

Ja z tych niemarudzacych ale powoli mmie kryzys dopada. Mialam plan cwiczyc ale no jie mam jak..

A to moja krzykaczka

Ps. 24.11 mamy sesje swiateczna kupulam jej sukienusie
Śliczna jest, mój tez taki egzemplarz się urodził co prawda bez kolek ale drze jape na wszystko także muszę się podporządkować jaśnie Panu bo inaczej moje plany potrafi w tri miga zniszczyć :p
 
reklama
Do góry