reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Hejka laski. Ja wczoraj z rana u teściowej a potem zakupy cmentarze obczaić po tych wiatrach, ile było ludzi a ile kwiatów przez wiatr wywalonych poza groby i zbitych zniczy. Było słychać jak ludzie mówią, że żałują, że tak szybko postawili na grobach wieńce wiązanki czy znicze bo wiatr poniszczył. Ja swoje jutro pozawoże. A wieczorem padłam jak kawka, nawet Julcia czuła że mama zmęczona to też nie protestowała i poszła spać grzecznie z mamusią [emoji5]

@RooibosGirl trzymam kciuki za Ciebie dzisiaj [emoji110]Zdrówka życzę [emoji8]

No ja ostatnio poprosiłam położną o to by sprawdziła wędzidełko Julki a ona nie za bardzo chciała je pokazać, też ten języczek nie wystawia max do ustek i często się denerwuje przy cycu choć go tak mi się wydaje ładnie chwyta bo czuje jak ciągnie go. Wizytę mamy dopiero 21 listopada bo mamy szczepienie więc jeżeli nie zapomnę to poproszę by sprawdziła.

@Bajdelka35 Ty to się masz ale w pełni Cię rozumiem, dom na głowie, dzieci, piec, i jeszcze bezsensowne gadanie kuzynki, tylko domyślam się że ona ma 1 dziecko więc zawsze tak jest że przed kimś się chce mówić jakie to ochy i achy, ciekawe czy jak nikt nie widzi też tak jest kolorowo, a dopiero wszystko się zmienia gdy ma się więcej dzieci i ten czas trzeba podzielić. I tak jesteś super mamą i Panią domu, z resztą każda z nas jest super mamą dla swoich dzieci bez względu czy ma się 1 dziecko czy 4 albo więcej.

A moja dziś skończyła 5 tygodni [emoji16] nim się obejrzymy jak nasze szkraby zaczną, siadać potem raczkować i chodzić [emoji5] Moja zaczyna coś tam gaworzyć, wczoraj do taty na WhatsApp mówiła po swojemu a mąż aż się popłakal [emoji12] Mi też łezki poleciały [emoji5]
 
reklama

Wiesz mam koleżankę taka która ostatnio w jeden dzień postawiła mnie do pionu. Podstawa jest ogarnac co najbardziej psuje Ci humor, zużywa nerwy , zaprząta głowę. No i mega mi pomaga @GoJ której wale najskrytsze tajemnice i jakoś tak lżej. Aaa i pamiętaj ze w nocy problemy wydają się gorsze , a problem o którym się mówi jest mniejszym problemem.
 
Hejka laski. Ja wczoraj z rana u teściowej a potem zakupy cmentarze obczaić po tych wiatrach, ile było ludzi a ile kwiatów przez wiatr wywalonych poza groby i zbitych zniczy. Było słychać jak ludzie mówią, że żałują, że tak szybko postawili na grobach wieńce wiązanki czy znicze bo wiatr poniszczył. Ja swoje jutro pozawoże. A wieczorem padłam jak kawka, nawet Julcia czuła że mama zmęczona to też nie protestowała i poszła spać grzecznie z mamusią [emoji5]

@RooibosGirl trzymam kciuki za Ciebie dzisiaj [emoji110]Zdrówka życzę [emoji8]

No ja ostatnio poprosiłam położną o to by sprawdziła wędzidełko Julki a ona nie za bardzo chciała je pokazać, też ten języczek nie wystawia max do ustek i często się denerwuje przy cycu choć go tak mi się wydaje ładnie chwyta bo czuje jak ciągnie go. Wizytę mamy dopiero 21 listopada bo mamy szczepienie więc jeżeli nie zapomnę to poproszę by sprawdziła.

@Bajdelka35 Ty to się masz ale w pełni Cię rozumiem, dom na głowie, dzieci, piec, i jeszcze bezsensowne gadanie kuzynki, tylko domyślam się że ona ma 1 dziecko więc zawsze tak jest że przed kimś się chce mówić jakie to ochy i achy, ciekawe czy jak nikt nie widzi też tak jest kolorowo, a dopiero wszystko się zmienia gdy ma się więcej dzieci i ten czas trzeba podzielić. I tak jesteś super mamą i Panią domu, z resztą każda z nas jest super mamą dla swoich dzieci bez względu czy ma się 1 dziecko czy 4 albo więcej.

A moja dziś skończyła 5 tygodni [emoji16] nim się obejrzymy jak nasze szkraby zaczną, siadać potem raczkować i chodzić [emoji5] Moja zaczyna coś tam gaworzyć, wczoraj do taty na WhatsApp mówiła po swojemu a mąż aż się popłakal [emoji12] Mi też łezki poleciały [emoji5]

Właśnie @RooibosGirl trzymam za Ciebie. To nic strasznego. [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]
 
Oby tym razem dobry wynik!

No musi, ogolnie cukry mam dobre, ale dzisiejszy na czczo mnie zdziwil-98, pierwszy taki wysoki od porodu. Ale teraz jak dla mnie mierzenie cukrow nie ma sensu, czasem podjadam w nocy jak karmie, a w ciagu dnia posilki jem na raty.
Tym razem jest duzo gorzej, minelo dopiero 15 minut a mnie mega mdliii
 
reklama
Hejka laski. Ja wczoraj z rana u teściowej a potem zakupy cmentarze obczaić po tych wiatrach, ile było ludzi a ile kwiatów przez wiatr wywalonych poza groby i zbitych zniczy. Było słychać jak ludzie mówią, że żałują, że tak szybko postawili na grobach wieńce wiązanki czy znicze bo wiatr poniszczył. Ja swoje jutro pozawoże. A wieczorem padłam jak kawka, nawet Julcia czuła że mama zmęczona to też nie protestowała i poszła spać grzecznie z mamusią [emoji5]

@RooibosGirl trzymam kciuki za Ciebie dzisiaj [emoji110]Zdrówka życzę [emoji8]

No ja ostatnio poprosiłam położną o to by sprawdziła wędzidełko Julki a ona nie za bardzo chciała je pokazać, też ten języczek nie wystawia max do ustek i często się denerwuje przy cycu choć go tak mi się wydaje ładnie chwyta bo czuje jak ciągnie go. Wizytę mamy dopiero 21 listopada bo mamy szczepienie więc jeżeli nie zapomnę to poproszę by sprawdziła.

@Bajdelka35 Ty to się masz ale w pełni Cię rozumiem, dom na głowie, dzieci, piec, i jeszcze bezsensowne gadanie kuzynki, tylko domyślam się że ona ma 1 dziecko więc zawsze tak jest że przed kimś się chce mówić jakie to ochy i achy, ciekawe czy jak nikt nie widzi też tak jest kolorowo, a dopiero wszystko się zmienia gdy ma się więcej dzieci i ten czas trzeba podzielić. I tak jesteś super mamą i Panią domu, z resztą każda z nas jest super mamą dla swoich dzieci bez względu czy ma się 1 dziecko czy 4 albo więcej.

A moja dziś skończyła 5 tygodni [emoji16] nim się obejrzymy jak nasze szkraby zaczną, siadać potem raczkować i chodzić [emoji5] Moja zaczyna coś tam gaworzyć, wczoraj do taty na WhatsApp mówiła po swojemu a mąż aż się popłakal [emoji12] Mi też łezki poleciały [emoji5]
To u nas tak było 2 lata temu że połowa zniczy do kosza, z kwiatów ziemia wysypana . A w tym roku jeszcze nie byłam , pójdę dzisiaj z małym na spacer na cmentarz to zobaczymy jak to wygląda .
A to mąż kiedy wraca ?
Z tego co się orientuję to sporo kobiet tutaj jest na codzień samych z dziećmi bo mąż pracuje na wyjazdach . Ciężkie także życie ale z drugiej strony wiadomo że nie robią tego dla przyjemności tylko żeby zapewnić rodzinie godny byt .
 
Do góry