reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ewarut - pomyśl, że ja w pierwszej ciąży co chwila słyszałam, żebym na usg nie chodziła, bo to dziecku szkodzi. I mówiła mi to moja teściowa kardiolog.
 
reklama
Ewarut - pomyśl, że ja w pierwszej ciąży co chwila słyszałam, żebym na usg nie chodziła, bo to dziecku szkodzi. I mówiła mi to moja teściowa kardiolog.
Ja nie będę pisać co mi kazała bo mam od razu wysokie ciśnienie. Ale w końcu wybuchłam i miałam spokój a teraz od trzech mc nie rozmawiamy z nią blogi spokój i cisza i tak niech będzie. Jeszcze jej się zbira bo przeciwstawia syna przeciwko mnie [emoji48][emoji48]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie najbardziej zabobony śmieszą z ust ludzie mocno wierzących..
Dla mnie to trochę tak jak kremy na rozstępy.. smarowalam sie i nie mam..ale nie wiem czy gdybym się nie smarowala to bym je miała :-p
Właśnie Gosia czekamy na wiadomości..
U mnie dziś obiad ten sam co wczoraj za to wieczorem robię ogórkowa!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Głodna jestem przez Was!
@bellina jak tam? Już po?
Miałam dziś tak pokręcony sen, że oj... W poprzedniej ciąży też sny miałam dziwne i bardzo realistyczne.
Co do zabobonów, to ja też jestem raczej typem tej, co na świat patrzy "szkiełkiem i okiem" i muszę mieć czarno na białym przedstawione fakty i dowody. Okres ciążowy jest mocno zmitologizowany, ale i tak chyba nic nie przebije mitów wokół kp :p
 
Głodna jestem przez Was!
@bellina jak tam? Już po?
Miałam dziś tak pokręcony sen, że oj... W poprzedniej ciąży też sny miałam dziwne i bardzo realistyczne.
Co do zabobonów, to ja też jestem raczej typem tej, co na świat patrzy "szkiełkiem i okiem" i muszę mieć czarno na białym przedstawione fakty i dowody. Okres ciążowy jest mocno zmitologizowany, ale i tak chyba nic nie przebije mitów wokół kp :p
Są sny i to dużo ich.
U mnie to jest tak ,że jest kawałek jakiegoś snu nie wiem jak się skończy bo już jest drugi i tak całą noc. Takie to dziwne.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny [emoji274]

Nadrobilam wlasnie cala wasza dyskusje -lo bylo goraco !!! Poniekad sie do tego przyczynilam. Z mojej strony chcialam jeszcze dodac, ze ja akurat jestem osoba ktora jezeli czegos nie wolno w ciazy, a na dodatego mowi mi to lekarz to po prosty sie tego trzymam. Nie bede dyskutowac z lekarze bo ja medycyny nie skonczylam, oczywiscie to nie jest tak,ze we wszystko slepo wierze bo tez swoj rozumu mam wiec jak np. lekarz przepisuje antybiotyk na wirus to nie podaje dziecku bo wiem ze ten antybiotyk nie pomoze a moze nawet zaszkodzic.
Wole zminimalizowac ryzko przestrzegajac tego co nie wolno i juz, przynajmniej lepiej czuje sie z sama soba i nie mam wyrzutow sumienia. Kazda z nas jest inna, jedna kobieta zje kilogramy np plesniowego sera i niczym sie nie zarazi a druga zje kawalel i zlapie bakterie. Tak na prawde to jest loteria i tyle. A na niektore rzeczy nie mamy wplywu i o.


Dzisiaj wkoncu wyszlo sloneczko i bede moga wybrac sie na spacer. Od poniedzialku padalo i wialo okropnie.

Ja tez mam problem co ugotowac na obiad - mysle nad jakoms zupka


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Już po...
Ciąża tydzień młodsza niż z om. Dziś wychodzi 5w6d. Czyli równo tydzień. Jest pęcherzyk z [emoji183] :) coś tam pikało nawet na ekranie. Lekarz mówi, że najprawdopodobniej serce, ale zdarza się, że to tętnica się tak łapie.
Mam przyjść za tydzień. Wtedy będzie wszystko wiadomo.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Już po...
Ciąża tydzień młodsza niż z om. Dziś wychodzi 5w6d. Czyli równo tydzień. Jest pęcherzyk z [emoji183] :) coś tam pikało nawet na ekranie. Lekarz mówi, że najprawdopodobniej serce, ale zdarza się, że to tętnica się tak łapie.
Mam przyjść za tydzień. Wtedy będzie wszystko wiadomo.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluję [emoji4][emoji5]️

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry