reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Joanna - nie robiły w sensie, że dużo leżały? Ja z Zosią miałam kłopot z napięciem, a dużo w ciąży musiałam leżeć i się zastanawiam czy to się ze sobą łączy.

Dziecko zawsze można oddać do adopcji, szpitala itp. Szkoda, że się nie zdecydowała. Ale nie oceniajmy, nie wiemy co się w psychice tej kobiety działo.
 
A co się stało? Jestem zupełnie nie na czasie z wiadomościami.


w5wqzbmhtbjgomj7.png
To było jej trzecie czy czwarte dziecko, pozostałe zabrali. Urodziła podczas libacji alkoholowej, owinela w szmate i zaniosla do kontenera na śmieci...
 
Joanna - nie robiły w sensie, że dużo leżały? Ja z Zosią miałam kłopot z napięciem, a dużo w ciąży musiałam leżeć i się zastanawiam czy to się ze sobą łączy.

Dziecko zawsze można oddać do adopcji, szpitala itp. Szkoda, że się nie zdecydowała. Ale nie oceniajmy, nie wiemy co się w psychice tej kobiety działo.
Ja mówię nie o takich co musiały leżeć tylko co nie robiły w ciąży bo nawet odkurzacza nie można dźwignąć, ani spacerów ani nic wiecie z wyboru

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joanna - nie robiły w sensie, że dużo leżały? Ja z Zosią miałam kłopot z napięciem, a dużo w ciąży musiałam leżeć i się zastanawiam czy to się ze sobą łączy.

Dziecko zawsze można oddać do adopcji, szpitala itp. Szkoda, że się nie zdecydowała. Ale nie oceniajmy, nie wiemy co się w psychice tej kobiety działo.
Tak mogło to być przez leżenie i jeśli było to wskazane to jak najbardziej trzeba wiadomo jak to jest w niektórych przypadkach ciąża zagrożona, odklejające się łożysko wtedy powinno się nie za bardzo forsować

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joanna - kurczę, dobrze wiedzieć, ja miała pessar i kilka miesięcy leżenia plackiem, w drugiej ciąży podobnie, ale już mniej musiałam leżeć.

Gosia - co z Tobą?
 
Ja miałam toxo w drugiej ciąży, w 1 trym. Swoje przeszliśmy (szczęśliwe z happy endem) Jestem osobą bardzo przestrzegającą higieny i uważającą na to co jem. Pisałam ku przestrodze. Nie zabobony tylko fakty.

Co do podnoszenia rąk do góry, to bardzo indywidualna sprawa, ale mi np. szybko robi się w ciąży słabo jak trzymam je dłużej powyżej głowy. Chodzi o możliwość zasłabnięcia na skutek słabego krążenia.



Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja miałam toxo w drugiej ciąży, w 1 trym. Swoje przeszliśmy (szczęśliwe z happy endem) Jestem osobą bardzo przestrzegającą higieny i uważającą na to co jem. Pisałam ku przestrodze. Nie zabobony tylko fakty.

Co do podnoszenia rąk do góry, to bardzo indywidualna sprawa, ale mi np. szybko robi się w ciąży słabo jak trzymam je dłużej powyżej głowy. Chodzi o możliwość zasłabnięcia na skutek słabego krążenia.



Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Rozumiem bo mi się słabo też robi. Ale nie to jak moja teściowa twierdzi że brzuch się obniży i urodzę albo poronienia.
Dobrze że ona jeszcze nie wie o mojej ciąży tyle spokoju.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry