reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Mi dziś się śniło że byłam na karuzeli ( A ich nienawidze)
Nie przypominam sobie by w poprzednich ciążach tyle tych snów było .
Ale jak to mówią każda jest inna :)
I to jest święta prawda:)
Ja np jak tylko dowiedziałam sie o tej ciąży to od razu śnił mi się poród naturalny bardzo ciężki.
A w drugie śniły mi sie zaraz bliźniaki i nic nie wyszło bo stracona :(
A wierzycie np w sennki?
Mam nadzieję , że objedzie się bez kłótni :p
 
reklama
Alkihisa - super :) a jakieś USG masz?

Bellina - super, zazdroszczę wizyty :) Teraz widzę, że mamy podobnie, że 3-dziecko. Jak sobie dajesz radę z opieką nad dwójką i sobą?
 
Nie przypominam sobie by w poprzednich ciążach tyle tych snów było .
Ale jak to mówią każda jest inna :)
I to jest święta prawda:)
Ja np jak tylko dowiedziałam sie o tej ciąży to od razu śnił mi się poród naturalny bardzo ciężki.
A w drugie śniły mi sie zaraz bliźniaki i nic nie wyszło bo stracona :(
A wierzycie np w sennki?
Mam nadzieję , że objedzie się bez kłótni :p
Haha no to faktycznie..Ja tak miałam przed ślubem..
Wierzyć nie wierzę ale czasem sobie poczytam. Prawda jest taka że to tak jak z wrozkami- dopasowujemy do treści przepowiedni rzeczywistość,)
 
Już po...
Ciąża tydzień młodsza niż z om. Dziś wychodzi 5w6d. Czyli równo tydzień. Jest pęcherzyk z [emoji183] :) coś tam pikało nawet na ekranie. Lekarz mówi, że najprawdopodobniej serce, ale zdarza się, że to tętnica się tak łapie.
Mam przyjść za tydzień. Wtedy będzie wszystko wiadomo.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Super! Gratulacje!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Haha no to faktycznie..Ja tak miałam przed ślubem..
Wierzyć nie wierzę ale czasem sobie poczytam. Prawda jest taka że to tak jak z wrozkami- dopasowujemy do treści przepowiedni rzeczywistość,)
Dokładnie tak jak mówisz ..
Ale , wiesz podziwiam ludzi którzy np dzwonią do tych wróżbitów i tak bardzo sugerują sie tym co oni mówią i póżniej w życiu robią tak jak im kazano. Dla mnie to tak jakby trochę nie mieć swojego własnego zdania i rozumu.
 
Ja tak nie dokonca wierze w seniki. Oczywiscie zdarzylo mi sie sprawdzic znaczenis snu szczeholnie jak snilo mi sie cos konkretnego np szczury czy wojna ale raczej patrze na to z przymrozeniem oka [emoji4] ale jak mam zly sen to za raz rano opowiadam mezowi bo podobno wtedy sie nie spelni he he
Zawsze intryguje mnie jak sni mi sie osoba ktorej nie znam i nigdy nie widzialam a zdarzylo mi sie to w zasadzie dwa albo trzy razy.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja pamiętam jak mam mówiła z resztą do tej pory mówi , że jak sie śni brudna woda to będzie choroba a jak ksiądz to złodziej....
 
reklama
Alkihisa - super :) a jakieś USG masz?

Bellina - super, zazdroszczę wizyty :) Teraz widzę, że mamy podobnie, że 3-dziecko. Jak sobie dajesz radę z opieką nad dwójką i sobą?
Jutro będę miała na pierwszym było widać pęcherzyk z ciałkiem żółtym.Mam nadzieję że jutro zobaczę kropka :)

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry