reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny jest tu jakas znawczyni kupek?:p bo maly robi teraz co 2-3 dni, wiem ze tak moze byc, ale jak kupa byla wczesniej taka jajeczniczkowata, tak teraz to po prostu woda zolta. No i nie wiem czy siac panike, czy to normalne, pytalam mojej ciotki ktora jest polozna i mowi ze mlody przestal trawic nabial z mojej diety, ale ona sie chyba cos pogniewala na ten nabial, bo trula mi zebym go nie jadla jeszcze zanim maly zaczal miec jakiekolwiek problemy:p
 
Adell ja też będę odciągać, czekam na laktator z allegro zamówiłam. Goj gdyby mój mąż miał na noce to by myślę pomógł z przeprowadzka ale ma akurat na rano... także nie wiem jak tam sobie poradzicie.

Ja tez zaczelam odciagac i mrozic, tylko nie wiem jakie porcje robic:p ten panicz raz je jak ptaszek, a raz jak kon. Na razie zamrazam po ok 100ml, zobaczymy dzisiaj czy mu styknie. I tak, caly czas mam wrazenie ze ma katar. Ale ostatnio jak mu odciagalam frida, to faktycznie mial troche mleka w nosie [emoji23]
 
Dziewczyny, czy wasze malenstwa leza juz na takich twardych matach podlogowych (takich ala puzzle)? wiem, ze dla rozwoju dziecka, dziecko powinno jak najwiecej czasu spedzac wlasnie „na podlodze”, na brzuchu etc. ale czy takich maluszkow tez to dotyczy? jak myslicie od kiedy klasc?
 
reklama
Olka fasolka Ninka ma raz musztarde raz wode norma. Wlasnie mi sie osrutala po pachy. Od 8 pieknie spi nawet na pazurach sie nie obudzila

Oluchapoducha furgocze. Robie codziennie katarkiem.

Kupilam delicol. Moze pomoze aczkolwiek nie mam nadzieji.

Ja tez odciagsm mleko na wychodne. 17 liatopada mam keratyne i na pewno 3h mnie nie bedzie.


Star ania jak odciagne rano i potem wieczorem moge to mleko zlac do jednego kubka?????
 
Do góry