reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
My tez już 62. Niektóre 68. Z Lidla 62/68 ale rękawy ciut długie. Już nie pamietam tych 56 szczerze mówiąc Zobacz załącznik 910282
U nas też z Lidla 62/68, a inne 62. Tylko się śmieję, że te ubranka to na małpie dzieci, bo wszystkie rękawy za długie.
Tylko wszystko dziś ustawione pod niego było. Ale on nawet nie zadzwonił SMSa wysłał że się źle czuje i nie da rady... Kaca pewnie k..wa ch..j ma! Nienawidzę go od chyba 6 ur. Bartka którego jest chrzestnym a przyszedł bez prezentu spóźniony i napie..lony.
Ale ku.tas [emoji87]
 
Dzień dobry ;)
Staram się właśnie ululać Jaśnie Pana na pierwszą drzemke.

@GoJ... Jak człowiek ma pecha, to i w D.. palec złamie. Tulę mocno, bo nic więcej nie mogę.

@Adell1994 jeśli chcesz odciągać regularnie i robić zapasy, to najlepiej, jeśli ustalisz sobie konkretną godzinę na odciąganie pokarmu, kiedy maluch śpi wtedy pierwsze 2-3 dni power pumping, a potem metoda 7-5-3 :)

W końcu coś rusza ze sprzedażą domu rodziców, już myślałam, że nic z tego nie będzie. Od wczoraj szukam dla nich mieszkania, bo będą kupować i ono w przyszłości ma być moje, więc mama kazała szukać czegoś. To szukam, chociaż to dla mnie dziwne.

Upiekłam najpyszniejsza szarlotkę ever :D
Zobacz załącznik 910325
Podziel się szarlotka mmmmm
 
Też karmie mm i ciekawa jestem jak jedzą Wasze maluchy. Mój jutro kończy 7 tygodni. Je 120-150. Tylko że wygląda to tak że zje czesc. Trochę aktywności i potem dojada resztę. Albo zje 120 i żeby zasnąć musi dojeść. No musi mieć pod korek. W nocy ma pobudki 2-3 i 5-6. Wtedy zjada około 120
Hej moja jutro kończy 6 tygodni, i zjada 130-140 ml 5 razy na dobę i zazwyczaj zjada wszystko i płacze o więcej ale już nie dostaje bo to byłoby za dużo . Zjada o 19 później o północy i później o 5 rano A później o 8-9 później około 13
 
Dzień dobry ;)
Staram się właśnie ululać Jaśnie Pana na pierwszą drzemke.

@GoJ... Jak człowiek ma pecha, to i w D.. palec złamie. Tulę mocno, bo nic więcej nie mogę.

@Adell1994 jeśli chcesz odciągać regularnie i robić zapasy, to najlepiej, jeśli ustalisz sobie konkretną godzinę na odciąganie pokarmu, kiedy maluch śpi wtedy pierwsze 2-3 dni power pumping, a potem metoda 7-5-3 :)

W końcu coś rusza ze sprzedażą domu rodziców, już myślałam, że nic z tego nie będzie. Od wczoraj szukam dla nich mieszkania, bo będą kupować i ono w przyszłości ma być moje, więc mama kazała szukać czegoś. To szukam, chociaż to dla mnie dziwne.

Upiekłam najpyszniejsza szarlotkę ever :D
Zobacz załącznik 910325
Wygląda bardzo smakowicie :)
No właśnie chciałabym odciągać tylko wtedy kiedy chcę wyjść , ze dwa trzy razy w miesiącu .
 
reklama
Do góry