reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dopytuje bo my mamy HiPP i w 2 miesiącu możesz być 6 karmień po 135 a w 3 - 5 karmień po 170. Aczkolwiek jest też uwaga że jest tak.przygotoeane że można karmić jak.piersia na żądanie. To samo mówił pediatra. I czasem zastanawiam się czy to ok że mój tak dojada przed drzemka albo je na raty. Ale mój jak zje za mało to jest takie darcie że nie da się nie zjeść i niczym oszukac
To zobacz kiedy on ma największy apetyt ja np w ciągu dnia małej daje 130 A na noc 150 albo spróbuj go odbić i podać jeszcze żeby zjadła cała porcję.
 
reklama
To zobacz kiedy on ma największy apetyt ja np w ciągu dnia małej daje 130 A na noc 150 albo spróbuj go odbić i podać jeszcze żeby zjadła cała porcję.

Na pewno większy w ciągu dnia. A z tym.odbijaniem tak robie. Ale on i tak.po swojemu. Musi dojeść choć trochę inaczej nie odpuści chyba że padnie ze zmęczenia ale musiałby długo ryczeć
 
Dziewczyny jest tu jakas znawczyni kupek?:p bo maly robi teraz co 2-3 dni, wiem ze tak moze byc, ale jak kupa byla wczesniej taka jajeczniczkowata, tak teraz to po prostu woda zolta. No i nie wiem czy siac panike, czy to normalne, pytalam mojej ciotki ktora jest polozna i mowi ze mlody przestal trawic nabial z mojej diety, ale ona sie chyba cos pogniewala na ten nabial, bo trula mi zebym go nie jadla jeszcze zanim maly zaczal miec jakiekolwiek problemy:p

A dajesz Espumisan lub SabSimplex? Bo zauważyłam, że po tym takie rzadsze kupy są.
 
Hmmm i tak raczej powtqwilabym na regularne odciąganie, bo potem może się okazać, że się cycki na laktator obraziły i jest problem. A nadmiar mleczka możesz choćby do kąpieli wykorzystać :) albo sprzedawać kulturystom :pW wózku! O tym to ja nawet nie marzę ;pMoże być żółta woda, na luzie. Wszystko ok ;) kupy dzieci kp wyglądają bardzo różnie i nie jest to powodem do niepokoju, jeśli nie są trwarde, nie ma krwi lub nadmiaru śluzu.
No mój w wózku śpi już 1,5 godziny . A marudny był okropnie widocznie potrzeba mu było świeżego powietrza :)
 
Dziewczyny jest tu jakas znawczyni kupek?:p bo maly robi teraz co 2-3 dni, wiem ze tak moze byc, ale jak kupa byla wczesniej taka jajeczniczkowata, tak teraz to po prostu woda zolta. No i nie wiem czy siac panike, czy to normalne, pytalam mojej ciotki ktora jest polozna i mowi ze mlody przestal trawic nabial z mojej diety, ale ona sie chyba cos pogniewala na ten nabial, bo trula mi zebym go nie jadla jeszcze zanim maly zaczal miec jakiekolwiek problemy:p
Mój też robi bardzo wodniste kupy i przez to między innymi jak już robi kupę to jest cały do przebrania.
 
Dziewczyny, czy wasze malenstwa leza juz na takich twardych matach podlogowych (takich ala puzzle)? wiem, ze dla rozwoju dziecka, dziecko powinno jak najwiecej czasu spedzac wlasnie „na podlodze”, na brzuchu etc. ale czy takich maluszkow tez to dotyczy? jak myslicie od kiedy klasc?
Ja mojego kładę na kocyku pościelonym na podłodze i albo na brzuszku albo boku i rozkładam mu książeczkę :) czasem popatrzy z minutę :D Dzisiaj postęp bo nie darł się jak oparzony jak leżał na brzuszku :)
 
Dziewczyny co do soi. Zawiera genisteine która jest odpowiedzialna za aż 15 procent przypadków białaczki u dzieci. Nie należy jej jeść w ciąży ani podawać małym dzieciom. Tylko nie wiem jak to zrobić bo to tani zapychacz i jest dodawany prawie do wszystkiego
 
reklama
Do góry