reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Popieram! Jak nie odpowiada co ktoś robi w swoim domu - pali papierosy, śpi ze zwierzętami, chodzi w butach, utrzymuje temperaturę 28st czy cokolwiek innego to po prostu nie chodzi się w gości do tego kogoś. U siebie w domu samemu ustalamy zasady i to odwiedzający muszą ich przestrzegać, jeśli im nie odpowiada to niech nie przychodzą. To każdego indywidualna sprawa nasza bo nie palimy a ich bo palą :)
Tak racja tylko zapraszają mnie do siebie wiedzą że jestem w ciąży l, przyjeżdżam tylko na godzinę i 3 osoby w tym czasie spała jakieś 9 fajek. Godziny nie wytrzyma ?

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oczywiście, że godzinę bez fajek idzie wytrzymać, a palenie przy ciężarnej, to właśnie jest brak kultury. Nie spotkałam się w moim otoczeniu z takim podejściem, poza rodziną jednego wujka, do których zwyczajnie przestałam jeździć. Płód w łonie matki jest najbardziej narażony na powikłania związane z biernym paleniem, więc nie ma we mnie zgody na palenie przy ciężarnych, tak samo jak gotuje się we mnie na widok matki prowadzącej wózek z niemowlakiem z papierosem w dłoni. Dzieci to najsłabsze jednostki w naszym społeczeństwie i jesteśmy zobligowani je chronić. Jeśli tego nie pojmujemy, to sami chyba nie dorośliśmy.
 
Dzień dobry. Czytam Was, ale piszecie jak szalone to przepraszam, że nie do wszystkiego się odniosę [emoji12].

Może i "mi casa es su casa", ale jednak szacunek do gości mam i starałabym się dostosować. Fakt taki, że jak ktoś przyjeżdża na godzinę, dwie to nie jest ciężko nie palić czy wyjść gdzie indziej.

Joanna, czasem lepiej odpuścić. W naszym kraju, szczególnie w internecie, każdy jest specjalistą w każdej dziedzinie. Mi się już wiele razy oberwalo, bo albo co wiem albo się wymadrzam (w temacie zawodowym ;)).

Przesyłam każdej z Was po kawałku pysznego urodzinowego tortu jaki dostałam od męża.

Ja niestety dzisiaj mam straszne bóle jak na okres, co mnie bardzo niepokoi :(
1516795297-cd4114b33c0fabcb-aaaaaa.jpeg


3jgxugpjji86cg4t.png
 
Mimi nic.
Ale jak noszę wkładki, to często łapie zapalenia. Bawełniane majtki.
To chyba oznacza, że masz słabe mięśnie. Chyba przydała by się wizyta u fizjoterapeuty uroginekologicznego. Po porodzie będzie dużo gorzej.

Joanna myślę, że u Ciebie to ortopeda powinien decydować o sposobie porodu. Ginekolog nie jest od tego. Ja bym się wybrała na wizytę.

Ja dziś byłam u ortodonty. W marcu zdejmuje aparat, a miałam nosić do sierpnia. Niestety muszę wyskoczyć z grubej kasy i tego nie planowałam, ale fajnie, że będę miała to już za sobą.

Niestety córka mi zaczęła już też kaszleć. Mnie już lekko boli gardło i kaszle. Do tego dziś od rana mam mdłości. Weszłam na wagę i już mam kilo plus, a zawsze w ciąży chudnę na początku. A teraz jak startuje z nadwagi, to nie :( ehhhh...

Starania i Aleczka zdrówka dla dzieciaczków. Oby nie ten wirus co u nas.

Gratulacje udanych wizyt wczorajszych i dzisiejszych :)

Ja mam jutro i czarne myśli :(

Ewarut miałam takie bóle w pierwszej ciąży. To był ucisk na nerw. Masaże nie pomagały niestety. Też zaczęło się szybko, a im dalej w las, tym gorzej. Mam nadzieję, że Tobie jednak coś innego :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oczywiście, że godzinę bez fajek idzie wytrzymać, a palenie przy ciężarnej, to właśnie jest brak kultury. Nie spotkałam się w moim otoczeniu z takim podejściem, poza rodziną jednego wujka, do których zwyczajnie przestałam jeździć. Płód w łonie matki jest najbardziej narażony na powikłania związane z biernym paleniem, więc nie ma we mnie zgody na palenie przy ciężarnych, tak samo jak gotuje się we mnie na widok matki prowadzącej wózek z niemowlakiem z papierosem w dłoni. Dzieci to najsłabsze jednostki w naszym społeczeństwie i jesteśmy zobligowani je chronić. Jeśli tego nie pojmujemy, to sami chyba nie dorośliśmy.
No właśnie nie po to rzuciłam fajki żeby ciągle to wdychać, męża też ścigam może rzuci po co się truć [emoji4]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a miała któraś z was coś takiego jak strzykanie spojenia łonowego bo ostatnio mi się to zdarza cholernie boli, przeważnie jak wstaje albo docisnęła do siebie uda

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a miała któraś z was coś takiego jak strzykanie spojenia łonowego bo ostatnio mi się to zdarza cholernie boli, przeważnie jak wstaje albo docisnęła do siebie uda

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie miałam nigdy. Współczuję..
Może inne dziewczyny coś doradza.
 
reklama
Karmelotte - 100 lat. A z bólami to nie poradzę, nie wiem czy takie mocne powinny być.

Ja wysiadam w mojej pracy. Nie potrafię się skupić, wolno pracuję, najchętniej bym spała. Mało wydajna jestem.
 
Do góry