reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Zawiozlam męża do pracy nici z jego planów że jutro wolne ehhh.....
Na dworze 10stopni aż strach wychodzić....
Mnie chyba pęcherz łamie jutro muszę skoczyć do apteki po furagine....
Co tam porabiacie? Ja nakarmiłam w kuchni pełno garow do ogarnięcia ale narazie pije kawę i się lenie patrzę na synka.... Straszaki bawią się w pokoju
 
Hej.
Informuję, że mamy Czarka - Dareczka urodziła ;) resztę sama napisze.

Ja dziś odpoczywam mentalnie - moja mama zgarnęła moja córkę do siebie, więc mam tylko jedno dziecko pod opieką. Czyli się obijam :D
 
Zawiozlam męża do pracy nici z jego planów że jutro wolne ehhh.....
Na dworze 10stopni aż strach wychodzić....
Mnie chyba pęcherz łamie jutro muszę skoczyć do apteki po furagine....
Co tam porabiacie? Ja nakarmiłam w kuchni pełno garow do ogarnięcia ale narazie pije kawę i się lenie patrzę na synka.... Straszaki bawią się w pokoju
My grzejemy obiad mojemu S. żurek z jajkiem i pierogi ruskie . Mój mały chwilę w bujaczku , póki się buja zadowolony , przezestane na chwilę to płacz .
 
Dostala ktoras z Was juz moze becikowe? Jestem ciekawa ile sie czeka?

Ja jutro składam dokumenty na becikowe.
Póki co czekam na zwrot z ubezpieczenia za urodzenie :)

Mała kończy dzisiaj tydzień, +400g [emoji846]
Wszystko u Nas okej. Powoli wychodzimy na dwór, byłyśmy wczoraj na 5 minut. Dzisiaj już na 10 [emoji846]
 
reklama
Polozna tez mnie uswiadomila ze tak to już jest. muszę to przetrwac. jestem zorganizowana i tym trudniej mi w chaosie. Ale dam radę.. muszę....
Na pewno dasz radę! [emoji106]
No nam w szpitalu kazali octeniseptem i czyścić dokładnie patyczkiem .
Spróbuj tak, jak mi pediatra poradziła. Przy kąpieli mydełkiem dziecięcym dokładnie dookoła tego wału pepowinowego wymyć i potem osuszyć porzadnie. U nas szybko to wysuszyło.
Przyszła paczka z nowym aspiratorem, tzn tym katarkiem pod odkurzacz.
Jestem zadowolona bardzo bo w krótkim czasie, bez płaczu gigantycznego (jak przy gruszce) udało się dużo wyciągnąć z noska .
Nie charczy jej tak już.
Wkraplam po kropelce wody fizjologicznej, odciągam i potem znów zakraplam po kropelce.
Mam nadzieję że szybko się pozbędziemy tego kataru
Dużo zdrówka dla kluseczki :)
U mojej małej dziś przy kikucie pojawiła się krew... Tzn nie ma jej dużo ale takie kropki wokół pępka i trochę na bodach... Przy każdej zmianie pieluszki, delikatnie patyczkiem nasączonym octaniseptem wycieram i widzę że w jednym miejscu jeszcze jest miękka cześć pępowiny... Mam nadzieję że nie zacznie się nic paprać...
Krew może się pojawiać. To tak, jak ze strupem. Trochę odchodzi i podkrwawia.
 
Do góry