reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Mój dziś pod wieczór był nie odkladalny do łóżeczka... tak mi cycki wymaltretowal przez parę godzin że musiałam nanieść sobie maść, a jemu zapodalam mm... nie mam cierpliwości jak nie które z was aby tak wisiał i wisiał kiedy spać mi się chce już strasznie.... poza tym nic nie mogę pomuc mojej 3,5 latce kiedy on tak wisi :/
 
Mój dziś pod wieczór był nie odkladalny do łóżeczka... tak mi cycki wymaltretowal przez parę godzin że musiałam nanieść sobie maść, a jemu zapodalam mm... nie mam cierpliwości jak nie które z was aby tak wisiał i wisiał kiedy spać mi się chce już strasznie.... poza tym nic nie mogę pomuc mojej 3,5 latce kiedy on tak wisi :/

Wiesz co. Ja mam kołyskę przy łóżku, ale póki co to jedno wielkie składowisko kocykow, pieluszek i wszelkiego badziectwa. Jeszcze jest mi się ciężko schylać wiec z jednej strony na łóżku młodsza a z drugiej starsza [emoji846]
Cyrk na kółkach [emoji28]
 
No mój syn w łóżeczku swoim obok mnie a córka że mną śpi zamiast w swoim pokoju :/ za ciężka jest abym ja przenosila co noc. Trudno, jest jak jest , może jeszcze zdążę nauczyć ja usypiać w swoim pokoju....

Może potrzebują naszej bliskości. Do tej pory były z nami sam na sam. A teraz jest ktoś „obcy” kto przejął kontrole nad nami [emoji4]
Wszystko byłoby super gdyby nie to, ze całe lozko zawalone swiezakami, slodziakami i innymi maskotkami które w nocy zwalam z łóżka jedno po drugim [emoji23]

Dobrze ze twój syniol śpi chociaż w swoim łóżeczku :)
 
reklama
Do góry