reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Zobacz załącznik 902239
Ja na pewno nie bede miec tego odciagacza do odkurzacza, bo ja sie go boje :( za to jak tylko sie wyrwe z domu to pojade po kure do karmienia, kocyki i kombinezon...
Na razie zrobilam male zakupy dla matki, czyli dla mnie: dwie sukienki i wielki stanik od Alles. Na razie tylko sukienka w krate jest na mnie dobra, a jeansowa nieco mala (niestety na razie srednio wbijam sie w 36:( i co gorsza waga nie za bardzo spada. Mam jeszcze tydzien na ew. odeslanie.

Uwielbiam ten stanik:)
 
reklama
Starszy syn przyszedł z zapchanym nosem. Kicha i widzę że taki rozbity chodzi.
Bosko.
Młodszy na weekend katar miał ale jakoś zaleczyłam
Maluszek w domu a tu choróbska wkoło.

U mnie z tej szkoły tak przynoszą. Ciagle. W poprzedniej tak nie było. Ale tam potrafili dziecko odesłać jak chore a tu wszystko tylko frekwencja frekwencja
 
W dodatku młodszy syn ma teraz chyba ten cały skok rozwojowy który po macoszemu nazwę buntem 5 latka.
Starszy ma w szkole nową panią od angielskiego która jest idiotką więc raz że zmiana nauczyciela a dwa że ma teraz z matmy wprowadzone działania takie dość skomplikowane (jak na to co do tej pory mieli). No i to wszystko składa się na to że lekcje w domu to dodatkowa katorga dla niego. Tym bardziej teraz jak przeziębiony !
Eh.
W dodatku pediatry nie ma u nas w ośrodku zdrowia i muszę dla Uli szukać nowego lekarza !!!! A wszędzie "pełno"
:confused2:
I weekend za pasem, chłop zaraz pojedzie i zostanę sama . Z tym zbuntowanym, z tym chorym, z domem na głowie i całą resztą
Tiaaaaaaaaaa

Powtórzę za moja położna. Tylko my matki jesteśmy w stanie ogarnac to
 
reklama
Do góry