reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Mam właśnie taki cienki polarkowy, ale jakiś taki wielki mi się wydaje [emoji23]



A gdzie dokładnie ten skrzep i krwiak? Bo jak w macicy to słyszałam, że jakieś leki na to można (antybiotyki?), a jak przy ranie gdzieś to nie wiem, powinien się wchłonąć.



Słodziak [emoji7]



Moja też w wózku jak zabita śpi.



Narazie te wszystkie zszyte warstwy dają efekt tego wałka. W miarę jak w środku wszystko się zrośnie i szwy się rozpuszczą to i wałek zniknie.



Ja widziałam na płasko ten bujaczek-leżaczek z Tony Love i z Kinderkraft - mają 3 pozycje - leżąca, półleżąca i siedząca, ale bujają się tylko pod wpływem ruchów dziecka.
A nie ma napisane jaki rozmiar?
 
To wiem bo młodym tez daje ibupeofen. Tyle ze pytałam w aptece czy aby napewno mogę to pani powiedziała , rany boskie absolutnie nie. Niby ja nie zażywam go bo może wzmagać krwawienia i jakoś tak zostało ze go nie biorę ale skoro mówisz ze można to wezme. Żałuje ze nie zapytałam tutaj. W książce pewnie tez pisze .... dzięki Ania.
Mi w szpitalu dawali bo mocniejsze od apapu a te k..wy farmacutki zatłuc!
 
Włączacie swoim maluchom szumisie ?
Bo ja czasem włączam mu biały szum na you tube ale mam wyrzuty sumienia że to robię bo nawet własnego dziecka nie potrafię uspać czy uspokoić .

A co jest zlego w bialym szumie? Serio pytam, bo tez swojemu wlaczam w nocy jak wali focha na spanie i sie kreci. Musze mu kupic szumisia, bo na youtube ciagle sie reklamy wlaczaja [emoji23]
 
A co jest zlego w bialym szumie? Serio pytam, bo tez swojemu wlaczam w nocy jak wali focha na spanie i sie kreci. Musze mu kupic szumisia, bo na youtube ciagle sie reklamy wlaczaja [emoji23]
ja nie widze w tym NIC złego dziecko to slyszalo 9 msc mnie do dzis usypia szum deszczu i czasem jak mam klopot z zasnieciem to wlaszam taki dzwiek. Szumy sa zaj..ste. Nie uwazam ze mozna je przedawkowac
 
A co jest zlego w bialym szumie? Serio pytam, bo tez swojemu wlaczam w nocy jak wali focha na spanie i sie kreci. Musze mu kupic szumisia, bo na youtube ciagle sie reklamy wlaczaja [emoji23]
Ja nie twierdzę że jest w tym coś złego tylko naszły mnie takie myśli że wyrodna ze mnie matka , zamiast jakoś uspokajać małego to włączam mu you tube i zostawiam .
 
reklama
Do góry