reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

W dodatku młodszy syn ma teraz chyba ten cały skok rozwojowy który po macoszemu nazwę buntem 5 latka.
Starszy ma w szkole nową panią od angielskiego która jest idiotką więc raz że zmiana nauczyciela a dwa że ma teraz z matmy wprowadzone działania takie dość skomplikowane (jak na to co do tej pory mieli). No i to wszystko składa się na to że lekcje w domu to dodatkowa katorga dla niego. Tym bardziej teraz jak przeziębiony !
Eh.
W dodatku pediatry nie ma u nas w ośrodku zdrowia i muszę dla Uli szukać nowego lekarza !!!! A wszędzie "pełno"
:confused2:
I weekend za pasem, chłop zaraz pojedzie i zostanę sama . Z tym zbuntowanym, z tym chorym, z domem na głowie i całą resztą
Tiaaaaaaaaaa
Jak ja dałam radę ten tydzień to ty też dasz z tym że ja codziennie ryczę.... Właśnie żale mamie przez tel wywaliłam ta tylko słuchała i pocieszala w przyszłym tygodniu do mnie przyjedzie....
 
reklama
Ja nie twierdzę że jest w tym coś złego tylko naszły mnie takie myśli że wyrodna ze mnie matka , zamiast jakoś uspokajać małego to włączam mu you tube i zostawiam .

Jestesmy tylko ludzmi i tez potrzebujemy odpoczac. Jesli jest mozliwosc sobie ulatwic zycie to jak najbardziej z tego korzystam
 
reklama
Ciesz się że jeszcze działa bo u mnie dziś poza cyckiem nie działa k..wa nic!!!
Ciesz się, że działa cycek, bo u mnie nie działał wczoraj [emoji14] dzisiaj działa i sikam ze szczęścia :p
IMG_20180927_195005.jpg
IMG_20180927_192947.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180927_195005.jpg
    IMG_20180927_195005.jpg
    57,7 KB · Wyświetleń: 336
  • IMG_20180927_192947.jpg
    IMG_20180927_192947.jpg
    71 KB · Wyświetleń: 335
Do góry