reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Hej, witam się tydzień przed terminem, coraz bardziej w oczekiwaniu i tracąc nadzieję, że kiedykolwiek urodzę :D
Miałam dziwny sen...śniła mi się moja zmarła 2 lata temu babcia, chyba pierwszy raz , i ona miała 24 września urodziny , i tak sobie pomyślałam, że to może jakiś znak?:) już wszędzie szukam oznak porodu haha 25 września pełnia
 
reklama
Dzien dobry! Ja tez mialam dzisiaj nocny maraton, chyba od 2 do 4, albo 5. Byla noc i ciemno;). Potem wzielam malego do lozka, dalam cyca i zasnelam. Mialam tak nie robic, ale jestem nieprzytomna ze zmeczenia. Ze zmeczenia tez chodze spac o 23, albo i wczesniej (od liceum nie spie od 24, 1). Raz mialam taka akcje jak @Bajdelka35 "gdzie jest moje dziecko" - bylam przekonana, ze maz spi na nim, ale na szczescie bylo w swoim koszu ;).
@kasiaczek89pl - rozumiem Twoje dobre samopoczucie, bo ja tez wole juz dziecko po tej stronie i zle wspominam ciaze. Moze nie mam takiego przyplywu energii, ale czuje, ze odzyskalam swoje cialo (oczywiscie blizna po cc i piersi dokuczaja) - moge chodzic w normalnym tempie, zgic sie, wyciagnac w lozku, przytulic do meza przez sen bez udzialu poduszwk ciazowych i bez jeku :).
 
Dzien dobry! Ja tez mialam dzisiaj nocny maraton, chyba od 2 do 4, albo 5. Byla noc i ciemno;). Potem wzielam malego do lozka, dalam cyca i zasnelam. Mialam tak nie robic, ale jestem nieprzytomna ze zmeczenia. Ze zmeczenia tez chodze spac o 23, albo i wczesniej (od liceum nie spie od 24, 1). Raz mialam taka akcje jak @Bajdelka35 "gdzie jest moje dziecko" - bylam przekonana, ze maz spi na nim, ale na szczescie bylo w swoim koszu ;).
@kasiaczek89pl - rozumiem Twoje dobre samopoczucie, bo ja tez wole juz dziecko po tej stronie i zle wspominam ciaze. Moze nie mam takiego przyplywu energii, ale czuje, ze odzyskalam swoje cialo (oczywiscie blizna po cc i piersi dokuczaja) - moge chodzic w normalnym tempie, zgic sie, wyciagnac w lozku, przytulic do meza przez sen bez udzialu poduszwk ciazowych i bez jeku :).
To ja chodzę spać o 21 :D
 
Jak ubrać smroda na dwór dziś. Pajac cienki i smykowy kombinezon ten Nasz czy ciepły pajac i rożek? Jest zimno i wietrznie.
Sama sie zastanawiam. Ja nie mam cieplego kombinezonu to chyba zaloze tygrysa na zwykly pajac, czapeczke i przykryje kocykiem. Moj Leo jeszcze chudziutki to musze go bardziej otulac - moja obserwacja i zalecenie lekarza.
 
Hej, witam się tydzień przed terminem, coraz bardziej w oczekiwaniu i tracąc nadzieję, że kiedykolwiek urodzę :D
Miałam dziwny sen...śniła mi się moja zmarła 2 lata temu babcia, chyba pierwszy raz , i ona miała 24 września urodziny , i tak sobie pomyślałam, że to może jakiś znak?:) już wszędzie szukam oznak porodu haha 25 września pełnia
Może to faktycznie znak :) szykuj się :D
 
:)
Zapomnialam dodac, ze jesli maly zasnie ok 7 lub 8 to jeszcze potrafie z nim dospac do 9.30-10 :). Nie spie za to w dzien.
A to ja jak on się obudzi koło 7 to już zazwyczaj nie śpię . Dzisiaj wyjątkowo wzięłam go do nas do łóżka i spaliśmy prawie do 10 :)
Mały chyba odsypia swój kryzys gdzie przez 3 dni prawie nie spał
 
Dzien dobry! Ja tez mialam dzisiaj nocny maraton, chyba od 2 do 4, albo 5. Byla noc i ciemno;). Potem wzielam malego do lozka, dalam cyca i zasnelam. Mialam tak nie robic, ale jestem nieprzytomna ze zmeczenia. Ze zmeczenia tez chodze spac o 23, albo i wczesniej (od liceum nie spie od 24, 1). Raz mialam taka akcje jak @Bajdelka35 "gdzie jest moje dziecko" - bylam przekonana, ze maz spi na nim, ale na szczescie bylo w swoim koszu ;).
@kasiaczek89pl - rozumiem Twoje dobre samopoczucie, bo ja tez wole juz dziecko po tej stronie i zle wspominam ciaze. Moze nie mam takiego przyplywu energii, ale czuje, ze odzyskalam swoje cialo (oczywiscie blizna po cc i piersi dokuczaja) - moge chodzic w normalnym tempie, zgic sie, wyciagnac w lozku, przytulic do meza przez sen bez udzialu poduszwk ciazowych i bez jeku :).

Ja jeszcze jęczę bo cycki ;) nie czuje się idealnie ale dużo lepiej już
 
reklama
Do góry