reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
StarAnia ja jeszcze nie mam synka przy sobie a już pełno obaw jak dam radę z dwójką.... jakoś musimy temu podołać...
Kurde a ja z 4!!!!! Sama bez męża szkoła, przedszkole, komunia w tym roku i schodzenie do piwnicy palić w piecu zima aż się boję!!!! Chociażby moja 3 już w miarę duża i mogą poczekac ale strach jest wolałabym aby Damian był dla mnie łaskawy tak samo jak Adaś ale cóż zobaczymy
 
Bajdelka a gdzie twój mąż?
No mąż jest ale tylko na weekend od pn do pt nie ma w pracy jeździ tirem więc sama jestem ciągle, dziś wraca i ma dwa tyg urlopu od października zmienia pracę ale na taką samą wraca do byłego szefa bo jednak u niego było mu najlepiej..... Takie życie niestety ale jakoś się przyzwyczailam muszę mieć tylko stabilność i wewnętrzny spokój! Mam swój samochód więc jestem niezależna jak mi źle pakuję się i jade do mamy /teściowej /koleżanki /zakupy, odkąd urodziłam Adasia jestem jakby wyciszona i spokojna wiadomo czasami krzyczę na te moje szoguny ale raczej to jest na etapie nagadam się i tyle, cieszą mnie moje dzieci i nawet te wakacje mnie aż tak nie meczyli, dużo wrzucam na luz i nie spinam się....... Ogólnie strach jest ale najważniejsze abyśmy byli zdrowi i tak jak teraz mam spokój ducha....
 
reklama
@Ktosik_Cosik, @cheetah ja miałam robiony gbs w 32 tyg - wynik ujemny, później w 37 - wynik ujemny.
Przy porodzie jak byłam przyjmowana do szpitala to też pobierali (takie procedury maja) okazało się po 3 dniach że dodatni (!!!).
Antybiotyków nie dostałam bo w wywiadzie był ujemny. Zresztą i tak by nie zdążyli...
Młodej zbadali crp - niski poziom. Ale neonatolog kazała obserwować przez dwa tygodnie i w razie czego (gorączka, wymioty, ospalosc...) zgłosić się do pediatry i powiedzieć że gbs przy porodzie był dodatni i nie podano antybiotyku.
 
Do góry