reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny jestem w szoku. Byłam w pracy powiedzieć o ciąży i to jak zostałam potraktowana wprawiło mnie w takie osłupienie, że normalnie się poplakalam. Dowiedziałam się, że jestem nie w porządku, bo po roku pracy zachodze w ciążę, że L4 jest lipne i że mogłaby mnie zwolnić, bo do 3 miesiąca nie jestem chroniona (kłamstwo). Na odchodne rzuciła, że życzy zdrowia i że ona nie zasłużyła na takie zachowanie. Ręce mi opadły.
Dżisas!!!! Ale słabo!!! Chociaż ja na podobna rozmowę się szykuje :)

Nie przejmuj się kochana!! Może Cię szefostwo w dupke pocałować! Na pewno dobrze wiedzą że nie mogą Cię zwolnić (no chyba że prowadząc firmę sa aż tak niedouczeni) ale rzucają takie wymysly z kapelusza żeby ich było na wierzchu. U mnie jest to samo. Jedyna metoda olać :)****

f2w3csqvilsnamac.png
 
No właśnie ostatnio jakaś dziewczyna pisała ż

Może Ci dac jeszcze wypowiedzenie i wtedy liczy się 3ci miesiąc ciąży w ostatnim dniu na okresie wypowiedzenia. Tak moja koleżanka miała 1.5roku temu. I wtedy powyżej 3gi miesiąca muszą przedłużyć do dnia porodu
Ja to pisałam. Ale StarAnia jest na l4 a na zwolnieniu nie może dostać wypowiedzenia. Więc nic jej nie mogą zrobić :)

f2w3csqvilsnamac.png
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki jadę do szpitala plamie jasna krwią 3 raz tego nie przeżyje :( ;(

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marciatko no to mnie pocieszylas:p ja licze na to ze w 2 trymestrze bedzie lepiej, przynajmniej tak bylo w 1 ciazy, ale wiadomo kazda ciaza jest inna.
 
reklama
Od początku kolejnej umowy jesteś chroniona, jeśli tylko nie kończy się ona przed Twoim 12 t.c.
Tak ale jak dostaniesz wypowiedzenie to umowa będzie się kończyć wcześniej. Nie chodzi o termin zapisany na umowie. Dlatego przy umowach na czas określony mówi się żeby czekać w pracy do 12 tc. Bo nawet jakbyś miała krótki okres wypowiedzenia to i tak nie zdążą Cię zwolnić

f2w3csqvilsnamac.png
 
Do góry