reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

.
Bajdelka z jednej strony racja, po co ma kąty zwiedzać. Z drugiej ja nie mogłam długo usiąść i ledwo chodziłam po porodzie. Poszłam tam do niej , mówi do mnie proszę usiąść przy biurku, a ja ze nie dziękuję. To była dla mnie wyprawa. Potem zapisała nas, noworodka do pediatry wraz z dziećmi chorymi w poczekalni.... u mnie nie ma podziału na zdrowe/ chore :(

O matko.. niemożliwe..
 
reklama
A mnie miała moja położna zapisać na ktg na dzisiaj. I pisze do niej rano na którą przyjść, a ona że nie ma miejsc.. hihi jak jutro znów nie będzie to co? Mam tam sama jechać, a niech mi odmowią zrobienia, to poproszę to na piśmie.. sama nie wiem.. ? Ktoś ma to przecwiczone?
 
Nie, dlaczego? Na brzuszku lepiej się odgluca i lepiej mu się spi ;) w dzień spi na brzuchu, bo mam go pod kontrolą, a w nocy na boczku
A odpadl mu juz pepek? Nam dali zalecenia ze szpitala zeby starac sie nie klasc na brzuchu dopoki nie odpadnie pepek. U nas jeszcze jest, to na razie na brzuchu klade tylko kilka razy dziennie na chwilke tylko.
Byla polozna i zdjela mi szwy :)
 
Dziewczyny ja po wizycie u położnej, szyjki nie sprawdzała, według jej rąk mała waży 3 kg . W czwartek pojawią się u mnie z wizytą w domu i mam ustalony termin na poniedziałek następny na wywołanie, jeżeli do tej pory nic się nie ruszy . To będzie mój 41t i 2 dni i obym nie musiała tak długo czekać. To na tyle !
 
2 ktg dzis:p co to tyle tych skurczy, rodze?!:p
Zobacz załącznik 896563
Pamiętam że kiedy rodziłam pierwsze to mi mówili, że 85 to duże skurcze (miałam grubo powyżej 100, ale to po kilkunastu godzinach). Tyle na ten temat wiem, powodzenia!!

Ja dziś ktg ok, na obiad naleśniki dyniowe z dżemami, a my ze Starym z pieczarkami i serem. Na ktg się brzuch nie stawiał, w ciągu dnia trochę, ale.... jestem dziś taka wku.....na, że aż strach [emoji6]
Najpierw niby bez powodu, no może że to oczekiwanie mnie męczy i że do szpitala nie pawam miłością po ostatnim, zwłaszcza do ordynatora. Wzbudza to wszystko dziś we mnie strach [emoji30]
A mój mąż widzę ma dziś podobnie, podenerwowany, miałam dzwonić po ktg, o skurcze pytał.
Wymyślił że dziś spróbujemy podjechać na oddział zapytać kiedy najlepiej się zgłosić na to cięcie, żeby nie za wcześnie, niepotrzebnie.
Ech. I ryczę.
 
reklama
Do góry