reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
O mamo, mi sie to zdjecie Milosza w ogole nie skojarzylo zbereznie, co ludzie maja w glowach! [emoji53]

Co do tych skurczy to polozna nawet byla zaskoczona ze ich tak duzo i ze takie silne, zyczyla mi zeby dalej nie bolalo skoro nic nie czuje :p tylko ze rozwarcie zadne sie nie robi, a na usg jeszcze czekam.
 
Dziewczyny ja po wizycie u położnej, szyjki nie sprawdzała, według jej rąk mała waży 3 kg . W czwartek pojawią się u mnie z wizytą w domu i mam ustalony termin na poniedziałek następny na wywołanie, jeżeli do tej pory nic się nie ruszy . To będzie mój 41t i 2 dni i obym nie musiała tak długo czekać. To na tyle !

Ale u was są do przodu:) usg w rękach:) hihi
Trochę długo do tego poniedziałku dla Ciebie. Zostaje udać że wiedzą co robią i dziecko najlepiej wybierze się siebie moment. Trzymam kciuki abyś nie musiała tyle czekać. Trzymaj sie
 
Ale u was są do przodu:) usg w rękach:) hihi
Trochę długo do tego poniedziałku dla Ciebie. Zostaje udać że wiedzą co robią i dziecko najlepiej wybierze się siebie moment. Trzymam kciuki abyś nie musiała tyle czekać. Trzymaj sie
Tak troszkę za długo, ale nie mam wyjścia, chyba że się pochlastam [emoji12] no mam nadzieję że moje dziecko że chce nie denerwować już mnie i samo wyjdzie liczę, że się tak stanie . Zawsze dobrze wiedzieć że się ma jakiś termin wrazie czego. Dzięki, w takim razie ja chyba będę ostatnia bo poniedziałek to jest 17 .09 połowa miesiąca . [emoji85]
 
A jednak.. W niektórych bankach np w ing jak ci się skończy ważność dowodu nie wykonasz żadnej operacji. Nawet kasy z bankomatu nie weźmiesz..
Wg regulaminu to w zadnym banku nic nie zrobi. nawet na poczcie jakies pełnomocnictwo czy reklamacja. Ale całe szczęście że teraz szybko te dowody sie wyrabia.
 
reklama
Do góry