reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
.
Żałuję że w ogóle popatrzyłam :p
Dużo mnie nacięła , na oko z 4-5 cm na pewno . Ale mały szedł z rączką przy główce więc pewnie głównie przez to .

Mój mąż tak się rodził.. na spidermana:) czy jakoś tak:)
Zapytałam z ciekawości, bo ja i nacięta i popekałam i nigdy nie patrzyłam tam:)
Wszystko minie.. najważniejsze ze franio zdrowy:)
 
Piękności! Jak się czujecie?

Odnalazłam przyczynę moich zjazdów. Zmierzyłam cukier. Teraz się boje zostawać sama z dzieckiem :o mnie muszę sobie jakąś glukozę w saszetkach kupić.

Dziewczyny ja wczoraj po zdjęciu szwów zajrzałam też i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Jak przed ciążą ;)
Ania, a jakie szwy miałaś? Nacięła ci?
 
Ja dzis zadzwonilam do poloznej czy przyjdzie w pon mi zdjac szwy po cc i powiedziala, ze ok
To dobrze bo do szpitala mam min pol godz -40min samochodem, wiec musialabym malego ciagnac.
Starania mam pytanie odnosnie fotelika. Mam cybex aton 5, ale bez bazy i jak montuje tam jest na dole fotelika narysowana linia, ktora ma byc rownolegla do drogi/kol samochodu. Ale jak tak montujr, to wydaje mi sie, ze malemu za bardzo glowa opada do przodu i on sie strasznie denerwuje jazda i dwa nie wiem czy za wysoko/za nisko nie ustawiam zaglowka. Ma byc odstap od ramion dwa palce tak? Jakbys znalazla chwilke, to bede wdzieczna za podpowiedz
Nie patrz na tą linie, bo oni mega pionowo te foteliki każą montować. Możesz bardziej "położyć". Zaglowek ustaw tak, żeby pasy barkowe wychodziły na równi z ramionami, bądź ciut poniżej.
 
klaraklara przy porodzie sn te hemoroidy mogłyby Ci się jeszcze powiększyć! Mi mega wyszedł właśnie po. Dotychczas stosuje czopki unigel procto i czopki posterisan. oraz biorę doustnie lek cyclo3fort na poprawę naczyń żylnych.
Po porodzie dali zapisali mi już inne leki, także i Ty po porodzie zapytaj co możesz stosować. Jesteś z Warszawy? Mogłabym Ci polecić mojego proktolga
 
Ja właśnie odebrałam kopertę z pracy. Trochę się przestraszyłam, bo już kadry bezpośrednio do mnie pisały, a tu z pracy chcieli aby podać adres.. I widzę pismo mojej głównej szefowej.. stres. Otwieram, a tu podwyżka.. I to taka jak dostali pracujący i że od kwietnia:) zrobiło mi to dzien:)
Do firmy przyszło z datą 30.03 hihi więc pewnie moja szefowa wnioskowała jeszcze jak pracowałam w lutym;) nie spodziewałam się:)
 
reklama
Do góry