reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

klaraklara przy porodzie sn te hemoroidy mogłyby Ci się jeszcze powiększyć! Mi mega wyszedł właśnie po. Dotychczas stosuje czopki unigel procto i czopki posterisan. oraz biorę doustnie lek cyclo3fort na poprawę naczyń żylnych.
Po porodzie dali zapisali mi już inne leki, także i Ty po porodzie zapytaj co możesz stosować. Jesteś z Warszawy? Mogłabym Ci polecić mojego proktolga
Niestety nie, z południa kraju i proktolog najbliżej w Krakowie, co najmniej godzina jazdy.

Kupiłam te czopki unigel i maść też unigel, ale ona nie ma procto w nazwie tylko że niby na blizny? Któraś z Was stosowała?

Ja hemoroidy mam po sn wlaśnie. Nie chcę myśleć jaką bym teraz miała jesień sredniowiecza, gdybym znów sn rodziła, zwłaszcza że Młody już 3.700g, a prawie 2 tyg do terminu.
Pomyślę jeszcze o tym cyclo3fort.
Zaraz będę korę gotować [emoji6]
Najlepsze że niespecjalnie boli, jak nie dotykam, tylko to krwawienie.
 
reklama
Ja ostatnio mam uczulenie na ciężarne i mamy , które urodziły po raz pierwszy. Nie prosisz, nie pytasz, a dostajesz milion rad ... do zarzygania :p
Moja koleżanka najlepsza dzisiaj
,, Gdzie rodzisz? '' ,, Na Tochtermana'' ,, Ja Cie nie chcę straszyć...'' ( mysl : zamknij buzie ) ,, Tyle samo zwolenników ma jeden i drugi szpital'' .

Druga gwiazda ,, Kupiłaś kokon dla dziecka ??? Narażasz je na śmierć łóżeczkową !'' :o
hit z początku roku, od mamy 100 kg 12latka Pijesz cole w ciązy????? Narazasz dziecko na osteoporoze. ,, A Ty swoim dzieciom nie dajesz coli?'' ,, Moje nie piją'' Ale za to opychają się fast foodami :D

No ale teraz najbardziej rozumiem to jak można się wkurzać gdy ktoś , kto nie rodził mówi Ci. MUSISZ BYĆ CIERPLIWA! WYJDZIE KIEDY BĘDZIE CHCIAŁO!!!! PÓŹNIEJ BĘDZIE GORZEJ :DDDDDD

Poobijać gęby :D
 
Ja ostatnio mam uczulenie na ciężarne i mamy , które urodziły po raz pierwszy. Nie prosisz, nie pytasz, a dostajesz milion rad ... do zarzygania [emoji14]
Moja koleżanka najlepsza dzisiaj
,, Gdzie rodzisz? '' ,, Na Tochtermana'' ,, Ja Cie nie chcę straszyć...'' ( mysl : zamknij buzie ) ,, Tyle samo zwolenników ma jeden i drugi szpital'' .

Druga gwiazda ,, Kupiłaś kokon dla dziecka ??? Narażasz je na śmierć łóżeczkową !'' :o
hit z początku roku, od mamy 100 kg 12latka Pijesz cole w ciązy????? Narazasz dziecko na osteoporoze. ,, A Ty swoim dzieciom nie dajesz coli?'' ,, Moje nie piją'' Ale za to opychają się fast foodami :D

No ale teraz najbardziej rozumiem to jak można się wkurzać gdy ktoś , kto nie rodził mówi Ci. MUSISZ BYĆ CIERPLIWA! WYJDZIE KIEDY BĘDZIE CHCIAŁO!!!! PÓŹNIEJ BĘDZIE GORZEJ :DDDDDD

Poobijać gęby :D
O matko [emoji23][emoji23][emoji23] ubaw po pachy i to za darmola [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
U mnie właśnie starszy syn ze szkoły wrócił z gorączką, dreszczami i bólem gardła [emoji37] [emoji37] [emoji37] [emoji37] po prostu zajebiście [emoji35][emoji35][emoji35]
 
Mialam to usg.
Lekarz stwierdzil ze pecherz jest mniejszy. Czyli ze dziala i nie trzeba interweniowac teraz gdy mala jest w brzuchu. Wspomnial tylko ze moze jeszcze z innym lekarzem skonsutuje i ze po narodzinach porzadnie bedzie trzeba zbadac ja bo teraz jest ulozona poprzecznie, kregoslupem do gory, lozysko przodujace sie zrobilo wiec widzial tylko jedna nerke tak dokladnie. Ta druga mu tylko na chwile sie pokazala.
Pewnie do jutra bede musiala czekac zeby sie cos dowiedziec konkretniej "co dalej"

Nie wiem czy mnie puszcza do domu czy beda chcieli trzymac zeby zrobic CC.
Dzisiaj mam 38+2
@wiciowamama najważniejsze że jesteście pod kontrolą, a łożysko przodujące to na pewno Was do domu nie wypuszczą...
 
Mialam to usg.
Lekarz stwierdzil ze pecherz jest mniejszy. Czyli ze dziala i nie trzeba interweniowac teraz gdy mala jest w brzuchu. Wspomnial tylko ze moze jeszcze z innym lekarzem skonsutuje i ze po narodzinach porzadnie bedzie trzeba zbadac ja bo teraz jest ulozona poprzecznie, kregoslupem do gory, lozysko przodujace sie zrobilo wiec widzial tylko jedna nerke tak dokladnie. Ta druga mu tylko na chwile sie pokazala.
Pewnie do jutra bede musiala czekac zeby sie cos dowiedziec konkretniej "co dalej"

Nie wiem czy mnie puszcza do domu czy beda chcieli trzymac zeby zrobic CC.
Dzisiaj mam 38+2
Chyba lepiej dla Was, żeby już Was potrzymali do CC. Oj wszystko przeciwko porodowi sn - chyba tak miało być...
 
klara maśći nie używałam, a może masz szczelinę odbytu w środku tam ? Ja z takową walczę od ponad 10 lat, jak jest zaparcie to ból z kosmosu i krew leci. Potem tylko właśnie krew leci. Ja 1 ciąży w związku z tymi problemami miałam skierowanie na cc, to nigdzie tego nie uznali że to nie powód do sn.
Będziesz miała jeszcze wizytę u ginekologa? zapytaj czy możesz brać cyclo3fort. Ja brałam w 1 ciąży i teraz też od samego początku.
 
Ja ostatnio mam uczulenie na ciężarne i mamy , które urodziły po raz pierwszy. Nie prosisz, nie pytasz, a dostajesz milion rad ... do zarzygania :p
Moja koleżanka najlepsza dzisiaj
,, Gdzie rodzisz? '' ,, Na Tochtermana'' ,, Ja Cie nie chcę straszyć...'' ( mysl : zamknij buzie ) ,, Tyle samo zwolenników ma jeden i drugi szpital'' .

Druga gwiazda ,, Kupiłaś kokon dla dziecka ??? Narażasz je na śmierć łóżeczkową !'' :o
hit z początku roku, od mamy 100 kg 12latka Pijesz cole w ciązy????? Narazasz dziecko na osteoporoze. ,, A Ty swoim dzieciom nie dajesz coli?'' ,, Moje nie piją'' Ale za to opychają się fast foodami :D

No ale teraz najbardziej rozumiem to jak można się wkurzać gdy ktoś , kto nie rodził mówi Ci. MUSISZ BYĆ CIERPLIWA! WYJDZIE KIEDY BĘDZIE CHCIAŁO!!!! PÓŹNIEJ BĘDZIE GORZEJ :DDDDDD

Poobijać gęby :D
Ja uwielbiam jak porad udzielają mi koleżanki, które same dzieci nie mają, ale ich siostry mają, parę razy brały udział w opiece nad noworodkiem i czują się jak encyklopedie wiedzy o macierzyństwie...
U mnie właśnie starszy syn ze szkoły wrócił z gorączką, dreszczami i bólem gardła [emoji37] [emoji37] [emoji37] [emoji37] po prostu zajebiście [emoji35][emoji35][emoji35]
I jak tu teraz leczyć synka a równocześnie trzymać się od niego na odległość :( Moja koleżanka pod koniec ciąży i potem jak już urodziła kazała przeziębionemu mężowi chodzić po domu w maseczce ;)

Mialam to usg.
Lekarz stwierdzil ze pecherz jest mniejszy. Czyli ze dziala i nie trzeba interweniowac teraz gdy mala jest w brzuchu. Wspomnial tylko ze moze jeszcze z innym lekarzem skonsutuje i ze po narodzinach porzadnie bedzie trzeba zbadac ja bo teraz jest ulozona poprzecznie, kregoslupem do gory, lozysko przodujace sie zrobilo wiec widzial tylko jedna nerke tak dokladnie. Ta druga mu tylko na chwile sie pokazala.
Pewnie do jutra bede musiala czekac zeby sie cos dowiedziec konkretniej "co dalej"

Nie wiem czy mnie puszcza do domu czy beda chcieli trzymac zeby zrobic CC.
Dzisiaj mam 38+2
Dobrze, że jesteś w szpitalu i pod kontrolą. Skoro wszystko wskazuje na CC to chyba jednak będzie CC ;)
 
Ja uwielbiam jak porad udzielają mi koleżanki, które same dzieci nie mają, ale ich siostry mają, parę razy brały udział w opiece nad noworodkiem i czują się jak encyklopedie wiedzy o macierzyństwie...

I jak tu teraz leczyć synka a równocześnie trzymać się od niego na odległość :( Moja koleżanka pod koniec ciąży i potem jak już urodziła kazała przeziębionemu mężowi chodzić po domu w maseczce ;)


Dobrze, że jesteś w szpitalu i pod kontrolą. Skoro wszystko wskazuje na CC to chyba jednak będzie CC ;)
Ekspert ki [emoji16][emoji16][emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Agula współczuję, moja córka jak pisałam już wcześniej 3go dnia przedszkola już przeziębiona... i w domu siedzi :/
StarAnia ale ty szczupła, aż nie możliwe że miałaś taki kosmiczny brzuch ciążowy ;) synek uroczy jest.

Kasiaczek jak te zastrzyki? po jakim czasie powtarzasz te d-dimery?
 
Do góry