reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny czy któraś z was ma, albo przed porodem miała zdretwiale dlonie? Polozna powiedziala mi, ze dzidzius uciska jakis nerw i dlatego tak mam. Ale to juz 2 miesiąc. Ręce opuchnięte oczywiscie. Myslicie , ze po porodzie ustąpi?
 
1536314093213-804436362.jpg
1536314093213-804436362.jpg
 

Załączniki

  • 1536314093213-804436362.jpg
    1536314093213-804436362.jpg
    927,5 KB · Wyświetleń: 578
Ja dzis zadzwonilam do poloznej czy przyjdzie w pon mi zdjac szwy po cc i powiedziala, ze ok
To dobrze bo do szpitala mam min pol godz -40min samochodem, wiec musialabym malego ciagnac.
Starania mam pytanie odnosnie fotelika. Mam cybex aton 5, ale bez bazy i jak montuje tam jest na dole fotelika narysowana linia, ktora ma byc rownolegla do drogi/kol samochodu. Ale jak tak montujr, to wydaje mi sie, ze malemu za bardzo glowa opada do przodu i on sie strasznie denerwuje jazda i dwa nie wiem czy za wysoko/za nisko nie ustawiam zaglowka. Ma byc odstap od ramion dwa palce tak? Jakbys znalazla chwilke, to bede wdzieczna za podpowiedz
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z was ma, albo przed porodem miała zdretwiale dlonie? Polozna powiedziala mi, ze dzidzius uciska jakis nerw i dlatego tak mam. Ale to juz 2 miesiąc. Ręce opuchnięte oczywiscie. Myslicie , ze po porodzie ustąpi?
Mi tez dretwialy dlonie, a teraz po porodzie dretwieja jak leze i karmie podparta na jednym boku
 
Do góry