reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Nie patrz na tą linie, bo oni mega pionowo te foteliki każą montować. Możesz bardziej "położyć". Zaglowek ustaw tak, żeby pasy barkowe wychodziły na równi z ramionami, bądź ciut poniżej.
Dziekuje! A to my wczoraj na spacerku
 

Załączniki

  • Resized_20180906_120433_9106.jpeg
    Resized_20180906_120433_9106.jpeg
    111,1 KB · Wyświetleń: 220
reklama
A z czego robiłaś?
Zblendowałam kilo pieczarek z jedną sporą cebulą i podsmażyłam. Na drugiej patelni na maśle podsmażyłam szpinak 600gram. WSzystko zmieszałam ze sobą i tak już gotowałam do momentu , aż woda odparuje. Dodałam soli do smaku, czosnku, i pomidorów suszonych z ziołami ::)
 
Dziewczyny a jak się zaopatrujecie na chusty? Od jakiegoś czasu widzę, że dużo kobiet to robi. Ja planuję kupić jakąś chustę, ale zacznę próbować dopiero jak sprawdzimy bioderka u ortopedy .
 
Dziewczyny czy któraś z was ma, albo przed porodem miała zdretwiale dlonie? Polozna powiedziala mi, ze dzidzius uciska jakis nerw i dlatego tak mam. Ale to juz 2 miesiąc. Ręce opuchnięte oczywiscie. Myslicie , ze po porodzie ustąpi?
Ja mam, w ogóle mam różne dolegliwości niż w poprzednich ciążach
 
@martabunia - chusta ma zarówno przeciwników jak i zwolenników. Ja próbowałam przy pierwszym dziecku i uznałam, że to nie dla mnie. Mam kłopoty ze stawami, więc dodatkowe dźwiganie dziecka nie byłoby dla mnie korzystne. Poza tym jak obserwowałam moją znajomą, która żadnego spaceru w wózku kończyć nie potrafiła, bo dziecko się darło póki nie było w chuście, to ja stwierdziłam, że to nie dla mnie. Choć tym razem chcę spróbować, bo czasem chusta by się przydała - np na zwiedzanie zamku itp. Na co dzień zdecydowanie nie. Szczególnie przy starszakach.
 
Przyszedł mój stanik z Alles do karmienia, pora zmierzyć i zaraz na stopki . Dalej co jakiś czas mam twardy brzuch i miesiączkowy ból. Napisałam SMS do lekarza , czuję się jak taka ciemnota
Zauwazyłaś, że nikt zbyt głośno nie ostrzega dziewczyn, które pierwszy raz są w ciąży jak bardzo stresująca jest końcówka, kiedy gdzieś tak od 35 tygodnia ma się wrażenie, że siedzisz na tykającej bombie? ;)
Zwłaszcza, że my tak naprawdę nawet nie mamy pojęcia co jest skurczem a co ruchami dziecka...
 
Ostatnia edycja:
kinderbuenoo a ktoś Ci zalecał aby zrobić ktg czy pojechałaś sobie od tak?
Powiem Ci że mam mętlik w głowie, byłam u kosmetyczki przedwczoraj, jej mąż jest wykładowcą na żwirki i wigury, miała go podpytać o opinię na porodówce czy poleca mi czy nie. Napisała mi dziś że po konsultacji z mężem on odradza ten szpital.... ale dlaczego to już nie wiem. I teraz sobie myślę może w międzylesiu tam gdzie już rodziłam pojechać... teraz Ty chwalisz starynkiewicza, i moja znajoma tam rodziła 3 ms temu i też chwaliła sobie starynkiewicza. I już nic nie wiem co wybrać :(
 
Dziewczyny a jak się zaopatrujecie na chusty? Od jakiegoś czasu widzę, że dużo kobiet to robi. Ja planuję kupić jakąś chustę, ale zacznę próbować dopiero jak sprawdzimy bioderka u ortopedy .
Tak. Córkę też nosiłam, nawet w ciąży kilkakrotnie mnie namówiła. Teraz czekam aż odpadnie kikut pępowinowy i już się doczekać nie mogę tej cudnej mobilności [emoji14] Werka też chustonosi :D
FB_IMG_1536321701708.jpg
FB_IMG_1536321755017.jpg
FB_IMG_1536321792112.jpg
 

Załączniki

  • FB_IMG_1536321701708.jpg
    FB_IMG_1536321701708.jpg
    75,2 KB · Wyświetleń: 469
  • FB_IMG_1536321755017.jpg
    FB_IMG_1536321755017.jpg
    51,2 KB · Wyświetleń: 461
  • FB_IMG_1536321792112.jpg
    FB_IMG_1536321792112.jpg
    39 KB · Wyświetleń: 479
reklama
kinderbuenoo a ktoś Ci zalecał aby zrobić ktg czy pojechałaś sobie od tak?
Powiem Ci że mam mętlik w głowie, byłam u kosmetyczki przedwczoraj, jej mąż jest wykładowcą na żwirki i wigury, miała go podpytać o opinię na porodówce czy poleca mi czy nie. Napisała mi dziś że po konsultacji z mężem on odradza ten szpital.... ale dlaczego to już nie wiem. I teraz sobie myślę może w międzylesiu tam gdzie już rodziłam pojechać... teraz Ty chwalisz starynkiewicza, i moja znajoma tam rodziła 3 ms temu i też chwaliła sobie starynkiewicza. I już nic nie wiem co wybrać :(
Słuchaj się teraz swojego serducha nie ludzi. Mnie denerwuję , jak ktoś mnie pyta gdzie chcę rodzić, ludzie od razu mnie straszą ,, jak Ty mozesz tam rodzić???, ja cie nie chcę straszyć'' To samo mówią jak się mówi o drugim szpitalu, a u nas w mieście nie ma wyboru. Wybrałam Tochtermana , bo moja lekarz prowadząca tam pracuję, a po drugie pracuję tam większość lepszych lekarzy z mojego miasta. Poznałam położne z oddziału noworodkowego i są na prawdę miłe i pomocne .
 
Do góry