reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Berek!
Całą noc głupoty mi się śniły. Stacje metra. Jakiś msgazyn/szkoła/sklep. Chciałam kupić kurtkę była zbyt duża i brzydka. Spadłam ze stropu do szkolnej szatni. Nie wiem czemu śni mi się późna jesień/zima. Teraz nie było inaczej. Gdzieś biegałam. Wiecznie coś...

Jakbym poza snem nie miała miliona rzeczy na łbie... marzę o spokoju ale dupa póki co. Szkoły. Urzędy. Przeprowadzki... Masakra... Podejrzewam że do ferii zimowych dupa z odpoczynku...
 
Cześć dziewczyny . Musze
Screenshot_20180907-054755.jpg
dzis do medicover podjechać bo zwolnienie mi się kończy. Ech nie chce mi się..
I chłodniej się robi i nie mam już co założyć..
Do niedzieli 2 dni..
 

Załączniki

  • Screenshot_20180907-054755.jpg
    Screenshot_20180907-054755.jpg
    84,3 KB · Wyświetleń: 488
Dziewczyny dziś koniec.. dostaje właśnie ostania dawkę celestonu .. wczoraj cały dzień zero stresu przed operacją ale dziś trochę pękam... Zasnąć nie mogłam od 22 do pierwszej w nocy się kręciłam.. dobrze że są tu fajne położne i jak mnie zobaczyły że do nich wróciłam załatwiły mi sale jednoosobowa i nikt mi nie przeszkadza :)
Dziś dzień na który czekałam tyle miesięcy, dam znaka jak się ogarnę po wszystkim..
 
Dziewczyny dziś koniec.. dostaje właśnie ostania dawkę celestonu .. wczoraj cały dzień zero stresu przed operacją ale dziś trochę pękam... Zasnąć nie mogłam od 22 do pierwszej w nocy się kręciłam.. dobrze że są tu fajne położne i jak mnie zobaczyły że do nich wróciłam załatwiły mi sale jednoosobowa i nikt mi nie przeszkadza :)
Dziś dzień na który czekałam tyle miesięcy, dam znaka jak się ogarnę po wszystkim..
Mati78 trzymamy kciuki za Ciebie i fajnie że trafiłaś na miły personel i że masz sale tylko dla siebie [emoji5] Czekamy na wieści [emoji6] buziole i powodzenia [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]
 
Mati78 trzymamy kciuki za Ciebie i fajnie że trafiłaś na miły personel i że masz sale tylko dla siebie [emoji5] Czekamy na wieści [emoji6] buziole i powodzenia [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]
No to z tą sala to dobra sprawa, nikt się nie kreci , tylko ja chodzę na siku i tylko ja się kręcę ;) po za tym wc mam zaraz przy drzwiach .. dziewczyny wiedzą że ja cierpię przez te nerki i mnie nawet same nie męczą i nie budzą w nocy na te badania...a jak juz to robią to delikatnie..
Kurcze wczoraj dzwonię do mojej kluski z informacją że jutro będzie miała siostrę a ona że właśnie jej się śniło że umarłam w szpitalu.. i płakała przez sen a ja do niej właśnie dzwonię ..
Teraz cały czas myślę i tym śnie ..
Mam nadzieję że będzie wszystko ok podczas operacji i Zuza i ja damy radę ..
 
No to z tą sala to dobra sprawa, nikt się nie kreci , tylko ja chodzę na siku i tylko ja się kręcę ;) po za tym wc mam zaraz przy drzwiach .. dziewczyny wiedzą że ja cierpię przez te nerki i mnie nawet same nie męczą i nie budzą w nocy na te badania...a jak juz to robią to delikatnie..
Kurcze wczoraj dzwonię do mojej kluski z informacją że jutro będzie miała siostrę a ona że właśnie jej się śniło że umarłam w szpitalu.. i płakała przez sen a ja do niej właśnie dzwonię ..
Teraz cały czas myślę i tym śnie ..
Mam nadzieję że będzie wszystko ok podczas operacji i Zuza i ja damy radę ..
Ojej takie sny [emoji44] nawet nie myślcie tak, będzie wszystko dobrze [emoji8]
 
reklama
Do góry