reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Dobranoc [emoji1]
IMG_7259.JPG
 

Załączniki

  • IMG_7259.JPG
    IMG_7259.JPG
    141,1 KB · Wyświetleń: 561
Dziewczyny noce mnie wykańczaja nie mogę oddychać dosłownie!!!! Jakby mi coś blokowało dostęp powietrza zasypiam o 23 i budzę się co 30 min czuje jak nie mogę złapać tchu! Śni mi się to, mam przez sen dreszcze, brak mi tlenu, ale co najlepsze jak położę się w ciągu dnia spać to tego nie mam tylko w nocy, jestem tym już bardzo zmęczona bardzo
 
A skurcze mogą być niezależnie od brzucha? Bo czuje to ciagle ale z tylu i z boku a nie z przodu..
Wiesz ja z Mikołajem mimo że po dwóch porodach nie miałam typowych skurczy. Mnie bolało z lewej strony na wysokości jajnika. Ta sąsiadka od 6ciorga dzieci z takimi innymi bólami rodziła dwójkę dzieci. Więc uważam że jest to możliwe...
 
reklama
Dziewczyny noce mnie wykańczaja nie mogę oddychać dosłownie!!!! Jakby mi coś blokowało dostęp powietrza zasypiam o 23 i budzę się co 30 min czuje jak nie mogę złapać tchu! Śni mi się to, mam przez sen dreszcze, brak mi tlenu, ale co najlepsze jak położę się w ciągu dnia spać to tego nie mam tylko w nocy, jestem tym już bardzo zmęczona bardzo
Miałam IDENTYKO z Bartkiem i to chyba do porodu i myślałam że kiedyś zwyczajnie ten bezdech mnie nie wybudzi i umrę. Budziłam się w nocy jak ryba wyjęta z wody rozpaczliwie łapiąc oddech.... Mimo spania na bokach czy siedząco..
 
Do góry