reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Hej dziewczyny dziękuję wszystkim za gratulacje i życzenia oby się spełniły. Pierwsza noc całkiem dobrze ale jest ze mną mąż cały czas bo wypiliśmy sobie pokój i nie muszę co chwilę wstawać do małej bo on mi podaje. Najgorsze jak dla mnie te 12 godzin leżenia plackiem kręgosłup mi pękal. Jak zaczęłam chodzić jest lepiej ale wiadomo boli.
 
Dziewczyny w dwupaku, czy prowadzicie jeszcze samochod?
Ja normalnie, może nie jakieś ekstremalnie dalekie trasy ale na wyniki jeżdżę sama , do babci , na zakupy ;) dobrze się czuję i nawet nie miałby kto mnie wozić a że ja z wiochy to tutaj autobus co 2,5 h jedzie albo i rzadziej :) zresztą ciężko by mi było targać torby z zakupami ze sklepu na przystanek , później do domu .
 
Dosyć że się sypia to już nie ma szans liczyć na wsparcie ciążowe bo tych co się rozpakowaly nie mają już czasu pisać o tym..... Kasiaczek89pl mało już piszę co zrozumiałe jest oczywiście zaraz te co urodziły też pisać nie będą.....

Oby wytrwać dla końca
. Wstałam ale kijowo się czuję ból głowy dokucza idę wypić wodę
A ja właśnie nadrabiam forumowe zaległości ;) Młody śpi WRESZCIE i nie mam gości. Także spokój.

Pytałaś o to karmienie. Ja karmiłam tamtych i tego na żądanie czyli gdy chce cyca dostaje. Najgorsza jest druga doba kiedy dziecko chce być przy matce non stop i dobrze mu mieć cyc w buzi nie tylko by jeść ale by mieć tę bliskość. W domu inaczej jest przynajmniej jeśli na każde jęknięcie nie leci się z cyckiem. My z każdym mieliśmy wypracowany tryb dnia i nocy i szło ogarnąć wszystko. Nie namawiam Cię ale jesteś zorganizowana i wiem że po 2 pierwszych dniach uda Ci się by małe nie wisiało na tobie non-stop.
 
Hejka! :) to ktora dzisiaj w kolejce? :D
Tyle mamy juz przepieknych dzieciaczkow aaa [emoji7]

Mi twardnieje brzuch, od jednego lekarza zalecenie „nic nie robic, macica cwiczy”, od drugiego „zwiekszyc magnez” :p

I prowadze auto normalnie, tylko nie zapinam pasow. Bez auta jak bez reki, bo wszystkie wizyty z rana, stary w robocie a komunikacja miejska jezdzi akurat bardzo na okolo tych miejsc do ktorych potrzebuje sie dostac, no i z brzuszkiem juz nie wygodnie, bo trzesie.

Wlasnie czekam na ostatnia wizyte u diabetologa i przysypiam [emoji42] a potem ktg. Milego dnia i spokojnych porodow!
 
Byłam wczoraj na wizycie. Lekarka w szoku bo dzidziuś jest bardzo nisko. Ledwo była w stanie zbADAC główkę [emoji16] ale szyjka nie współpracuje .

Kazała mi wykorzystywać męża [emoji16] za tydzień ktg.
U mnie też nic nie współpracowało a jak widać wystarczyła godzina dwie...
Także nie znasz dnia i godziny ;)
 
reklama
Moj chlop ma zjechac na 2 tygodnie jak urodzi sie mala. Potem tez bede sama prowadzac chlopcow juz i ogarniac co trzeba.
@Bajdelka35 nie martw sie. Damy rade. Karmienie tez nie jest wcale takie straszne.
Sa cycozercy ale wiekszosc dzieci ustala jakis rytm swoj i idzie go dosc latwo ogarnac. Byle cyce chowac od przeciagu i zimna. Jak do pieca to najlepiej pod bluzke dolozyc pieluche tetrowa zeby wierzch cycow przykryc. Ja raz nie okrylam i potem byla sajgonerra.
Ale pomoglo dostawianie do piersi choc bolalo i przykladanie tluczonych lisci kapusty wyjetych z zamrazarki.
1,5 dnia i sie unormowalo.
Ja pierwszego syna butla karmilam, drugiego cycem rok czasu. Bez ksiazek, laktatorow i nakladek. Nie stresuj sie kobietko. Ani nawalem ktory jest naturalny i nie u kazdej przebiega tak strasznie jak opisuja co bardziej nadgorliwe ;) ani tym ze nie poradzisz sobie.
Daj sobie czas sprobowac.
Bedzie dobrze :)
Normalnie MASZ 100% racji i wypiję Twoje zdrowie ;)
 
Do góry