reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Cześć dziewczyny.
Słabo spałam.. padaka jestem. Głowa mnie boli..
Dużo się na forum dzieje.. dzieciaczki sypią się jak z rękawa.. super. Najważniejsze że całe i zdrowe.. trzymajcie się cieplutko..
 
Ja swojemu też się staram jakoś zorganizować czas.. I wydzwaniam po sąsiadach którą dziecko wypuści do zabawy na plac..
Przedszkole to dobre godziny ma, przynajmniej u nas to było 7-17..
Ja czekam na plan szkolny i wiem że będzie 3 zmiana.. nie wiem czy przed lekcjami będę go posylac na świetlicę.. wolałabym świetlicę po lekcjach.. ech.. zobaczymy.. więcej się stresuje jego szkołą niż swoim porodem, ale to już wiecie;)
Z młodym mam ten komfort -teściów 2 kroki, i jakby się zaczęło to oni go przejmują, a mąż że mną.. Ale jak będzie.. oni chcą jeszcze na wieś na kilka dni jechać, a ja im zabronić nie mogę.. najwyżej m zostanie z młodym i sama będę rodzić.

Bajderka A twoje dziewczyny już duże pisałaś, nie ogarną się same? W sensie szkół? Bo młodego rozumiem ktoś ci pomoże?
No laski duże same chodzą ale syna muszę zaprowadzić mam pomoc jeden tydzień a później radz sobie człowieku Sam i nadododatek dojdzie palenie w piecu zima a ja sama w tyg od Pn do pt
 
Dosyć że się sypia to już nie ma szans liczyć na wsparcie ciążowe bo tych co się rozpakowaly nie mają już czasu pisać o tym..... Kasiaczek89pl mało już piszę co zrozumiałe jest oczywiście zaraz te co urodziły też pisać nie będą.....

Oby wytrwać dla końca
. Wstałam ale kijowo się czuję ból głowy dokucza idę wypić wodę
 
@Mama7 czy pamietasz w ktorym sklepie z bielizna w Faktory widzialas staniki Alles mama?

Chyba tak jak na paragonie
20180828_083155.jpg
 

Załączniki

  • 20180828_083155.jpg
    20180828_083155.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 477
reklama
Do góry