reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Hej dziewczyny ja właśnie jem śniadanie i niedługo jadę na KTG.

@martabunia cała noc mi się śniło że piszesz relacje z porodu, szykuj się tam :D

@Paulamamula może to już :) na kiedy termin masz?

@KINDERBUENOO88 mnie się wydaje że do końca człowiek jest nieprzygotowany na dziecko. Później się rodzi i jakoś się tak naturalnie wpada w te trybiki :) będzie dobrze a Ty będziesz cudowna mamą, nie martw się :*

Kochana :*:*
 
reklama
Ja już dostaję kota w tym szpitalu z nudów. Jutro chcę do domu tak jak to w planach bo mnie nosi. Coś by człowiek porobił. Nadrobiłaby zaległości w domu. Spakowała do przeprowadzki... Plecy mnie bolą. Chodzę po tym szpitalu a to do pasażu handlowego a to na dwór szczególnie że mały smacznie śpi. Ja czuję się tak że mogę iść na tańce. Choć pogoda do spania to mi szkoda czasu na sen...
 
Ja swojemu też się staram jakoś zorganizować czas.. I wydzwaniam po sąsiadach którą dziecko wypuści do zabawy na plac..
Przedszkole to dobre godziny ma, przynajmniej u nas to było 7-17..
Ja czekam na plan szkolny i wiem że będzie 3 zmiana.. nie wiem czy przed lekcjami będę go posylac na świetlicę.. wolałabym świetlicę po lekcjach.. ech.. zobaczymy.. więcej się stresuje jego szkołą niż swoim porodem, ale to już wiecie;)
Z młodym mam ten komfort -teściów 2 kroki, i jakby się zaczęło to oni go przejmują, a mąż że mną.. Ale jak będzie.. oni chcą jeszcze na wieś na kilka dni jechać, a ja im zabronić nie mogę.. najwyżej m zostanie z młodym i sama będę rodzić.

Bajderka A twoje dziewczyny już duże pisałaś, nie ogarną się same? W sensie szkół? Bo młodego rozumiem ktoś ci pomoże?
Moj syn dzisiaj wieczorem albo jutro z samego rana idzie do tesciow i tam juz zostaje dopoki nie wyjde ze szpitala, bo jutro na 9:00 mam juz byc na ip, wiec nie wiem czy go rano zrywac czy lepiej juz dzis wieczorem. Maz bedzie ze mna calymi dniami w szpitalu. No chyba, ze powiedza, ze w czwartek bede miala cc zamiast jutro, to go wysle do domu, ale syn i tak bedzie u dziadkow, bo juz sie nastawil :)
 
Ja już dostaję kota w tym szpitalu z nudów. Jutro chcę do domu tak jak to w planach bo mnie nosi. Coś by człowiek porobił. Nadrobiłaby zaległości w domu. Spakowała do przeprowadzki... Plecy mnie bolą. Chodzę po tym szpitalu a to do pasażu handlowego a to na dwór szczególnie że mały smacznie śpi. Ja czuję się tak że mogę iść na tańce. Choć pogoda do spania to mi szkoda czasu na sen...

Na tańce.. no to dobiłaś dwupaki co już sił nie mają;)
 
Moj syn dzisiaj wieczorem albo jutro z samego rana idzie do tesciow i tam juz zostaje dopoki nie wyjde ze szpitala, bo jutro na 9:00 mam juz byc na ip, wiec nie wiem czy go rano zrywac czy lepiej juz dzis wieczorem. Maz bedzie ze mna calymi dniami w szpitalu. No chyba, ze powiedza, ze w czwartek bede miala cc zamiast jutro, to go wysle do domu, ale syn i tak bedzie u dziadkow, bo juz sie nastawil :)
Przypomnij który szpital wybraliście?
 
Hej dziewczyny. Dziś o 11.18 na świat w 37 tygodniu przyszła Zosia. Waży 3070, 54 cm dluga . Nie chcieli już dłużej czekać z tą skacząca cholestazą i zrobili na szybko CC .
Śliczna dziewczynka [emoji4]Gratulacje . Fajnie, że już macie swoje szkraby przy sobie.
Ja na swojego muszę jeszcze poczekać prawie miesiąc.

Dzis wizytuje i z tego co lekarz mówił ostatnio to będziemy już ustalać termin cc [emoji4]
 
Moj syn dzisiaj wieczorem albo jutro z samego rana idzie do tesciow i tam juz zostaje dopoki nie wyjde ze szpitala, bo jutro na 9:00 mam juz byc na ip, wiec nie wiem czy go rano zrywac czy lepiej juz dzis wieczorem. Maz bedzie ze mna calymi dniami w szpitalu. No chyba, ze powiedza, ze w czwartek bede miala cc zamiast jutro, to go wysle do domu, ale syn i tak bedzie u dziadkow, bo juz sie nastawil :)
To dobrze że ma takie podejście do tematu :)
 
reklama
Do góry