reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Hej dziewczyny :)
Martynka bardzo mi przykro :(
Dziewczyny nie martwcie się tymi bólami/ kłuciem - dziś byłam u mojego ginekologa i tez się o to pytałam - uspokoił mnie mówiąc że to normalne i nie ma czym się zamartwiać :) wiec spokojnie.

Muszę się również Wam pochwalić bo w domu w ogóle nie mam wsparcia od narzeczonego :(, na początku jak mu powiedziałam ze jestem w ciąży to się ucieszył i ogólnie był zadowolony, ale już po kilku dniach od tej informacji zmienił swoje nastawienie o 180 stopni :( twierdząc, że jednak chyba za szybko z dzieckiem, że on nie zdążył zrealizować wszystkich swoich marzeń, planów itp. Itd. Ciagle codziennie mi to powtarza i wypomina. Jestem załamana :(

Rodzinie chce powiedzieć dopiero tak około 10-11 tygodnia jak już będzie zbliżał się ten 2 trymestr. Moja cała rodzina będzie się na pewno mega cieszyć gdyz oni non stop powtarzali że chcą wnuka, i tylko pytali się kiedy będą go mieć :)

A tak w skrócie. Dziś byłam na pierwszym USG - doktor powiedział że duzy chłop rośnie bo aż ma 3 mm :), i widziałam na monitorze jak serduszko szybko biło , cudowna chwila, ale mimo wszystko w podświadomości miałam słowa narzeczonego :(

Zlecił mi zrobione kilku badań itp i kolejna wizyta z równy tydzień - jak dzieciątko biedzie miało 7 tyg. Wtedy tez założy mi kartę. Ogólnie doktorek świetny i jak wssytsko dobrze pójdzie na pewno wybiorę go aby był przy porodzie :)

Ściskam mocno i ja lecę sprzątać mieszkanie.
 
reklama
Izabela-wrrr co za dziad za przeproszeniem [emoji34] nie zalamoj sie bedzie dobrze - sciskam mocno

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny,ja dzisiaj jestem nieprzytomna,
Ja to czasem się zastanawiam czy napewno jestem w ciąży bo nic mnie nie kluje,nie boli ,nie mam mdłości gdyby nie test i beta to w życiu bym nie pomyślała
 
@Kasiulka9 nie mam pojęcia. Na początku zaczął o mnie dbać, pomagać mi itp a teraz zamiast tego jest narzekanie, że marzeń nie spełni itp itp, ale tak naprawdę dużo my naprawdę zrealizowaliśmy, mieszkanie kupiliśmy, zrobiliśmy je po swojemu jak marzyliśmy, w kilku krajach na świecie byliśmy ( bo kochamy podróże) wiec to co chcieliśmy to mieliśmy, a tu nagle się okazuje że jednak on nadal chce podróżować, żyć beztrosko itp ale my już nie mamy po 20 lat tylko prawie 30. Jeden wielki dramat :( płacze prawie codziennie bo już wszystkie emocje sięgają zenitu :(
 
reklama
@IzabelaGry czytam co piszesz o narzeczonym i bardzo przypomina mi to reakcję mojego męża gdy Staś (mój starszy) się urodził.
Narzekał że stracił wolność, że mamy "przesrane" ;)przez nastepny rok i wogóle i wogóle. Zagryzłam zęby, nie komentowałam choć czasami płakać mi się chciało.
Po pewnym czasie miłość zwyciężyła :)
Po pewnym czasie wyznał mi, że tak kocha Stasia, że gdyby trzeba było to by mu tą obsraną pupcię wylizał:szok:
To było dla mnie jak najlepszy prezent:)
I zobaczysz u Was też tak bedzie:biggrin2: nie przejmuj się. Przytulam.
 
Do góry