reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja czekam do wizyty u położnej. Może mi da jakieś zaświadczenie.

0d1y9jcg7teakp8m.png
Ja tez bede czekac ..

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A powiedzialyscie juz w pracy o ciazy? Ja slyszalam choc tez nie jestem pewna na 100% ze z tym rowniez lepiej tu czekac do 12tc

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak ja dostałam zaświadczenie jak byłam na usg to zaświadczenie przyniosłam do pracy. Oczywiście powiedzieli że jak będę się źle czuła to nie mam patrzeć na pracę bla bla bla no i mam przynieść jak już dostanę terminy spotkań z polozna
 
Dziewczyny do południa męczyło mnie rozwolnienie masakra. Na chwilę obecną przeszło i mam nadzieję, że nie wróci.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciekawa jestem tej wizyty, no i mam nadzieję, ze potem trochę zwolnią mnie z obowiazkow, bo mam bóle brzucha od tego pędu i wysiłku.

0d1y9jcg7teakp8m.png
To w końcu pracujesz czy nie
Muszą dostosować twoje stanowisko pracy do obecnego stanu jak to mi mój szef powiedział.. będą musieli zrobić risk assessment jak już będziesz miała to zaświadczenie.. podnoszenie z tego co wiem jest dozwolone do 5kg
 
Będzie dobrze.. A wcześniej chodziło mi o brexit bo nie będą dawać żadnych benefitow itp A jeśli nie ma ubezpieczenia to musi się spakować i wracać do Polski
Szukaj kliniki i powodzenia będzie dobrze już powinno być słychać serce ;)
 
A ile u Ciebie uderzeń serduszka było? :) u mnie 106 i ginekolog mi powiedziała że jeszcze wolno bo dopiero zaczyna bić. Ale nie kazała przychodzić na kontrolę tylko za 3 tyg z wynikami badań. Czytałam na blogu mamaginekolog że na samym początku jest 70-80 uderzeń. mi z wymiarów wychodzi też termin 12.09 :)

f2w3csqvilsnamac.png

102 ale u mnie może dlatego do kontroli bo jestem po dwóch stratach i straszna panikara jestem ;)


w57v3e3k7xowfzhz.png
 
No niestety prywatne prowadzenie ciąży kosztuje. Moje dwie przyjaciółki prowadziły każda wizyta 150zl, badania jak sama morfologia to spoko a jak miały te wszystkie krew mocz bakterie w moczu hiv itd to zostawily w lab 480zl.
Zazwyczaj u mnie w mieście jak się prywatnie idzie to nie ma że na godzinę czy coś, tylko jak się przyjdzie tak się wchodzi, ja chodzę na NFZ, wczoraj miałam na 13:00 o 13:20 byłam już po wizycie.
Jedne sobie chwalą a inne niestety nie, mówią że zostały olane przy porodzie np.
Wszystko zależy od lekarza chyba.

piu3w1d3gdjez5tu.png

dqpranliom4l4e7b.png
Dokładnie.
Mam porównanie, byłam tylko raz na NFZ a tak to prywatnie do ginekologa który pracuje już dobre 30lat. Musiałam pójść po receptę no i zagadalam kobiete ginekolog co ona radzi żeby pomogło nam zajść w ciążę to ona wogole nie weszła na temat owulacji jak ten tylko jedne słowa :musi Pani schudnąć. I ot taka rada. Żeby zaproponować monitoring to nie tylko schudnąć i schudnąć. A ten ginekolog olał wagę i zaproponowal monitoring, raz wyszła mala owulacja, drugi miesiąc to samo a w trzecim kazał brać clostilbegyt i jestem w ciąży.
 
reklama
Dokładnie tak jak piszesz-ja prywatnie wchodzę, pytam kto ostatni, czekam i wchodzę, mogę siedzieć tyle ile będę mieć pytań.
 
Do góry