reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

102 ale u mnie może dlatego do kontroli bo jestem po dwóch stratach i straszna panikara jestem ;)


w57v3e3k7xowfzhz.png
Oki :) będzie wszystko dobrze! :))

f2w3csqvilsnamac.png
 
reklama
Dziewczyny czy Wy macie takie dni, że podbrzusze jakoś mocniej doskwiera? Co wstanę, ruszę się mocniej, to kłuje :/ oczywiście wkrada się panika
 
Dziewczyny do południa męczyło mnie rozwolnienie masakra. Na chwilę obecną przeszło i mam nadzieję, że nie wróci.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Buuu ..zjadlas cos takiego co moglo to spowodowac? Oby juz bylo tylko lepiej [emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie zawsze w pracy/po pracy, po jakimś wysiłku czy zakupach. Czasami boli ot tak. Staram się jednak oszczędzać, jak to tylko możliwe.

A że czasem Cię boli, kłuje, ciągnie, to wiązadła się rozciągają, macica powiększa, wiele się dzieje, więc może pobolewać. Najgorzej jak masz bóle "miesiączkowe", skurczowe, czy takie dużo mocniejsze.

0d1y9jcg7teakp8m.png
Właśnie nie miesiączkowe, tylko kłucia właśnie, jakby mi ktoś sztylet w podbrzusze wbijał i zaraz przechodzi.
 
reklama
Do góry