reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Powracają dawne imiona, które są piękne i klasyczne :)
Prawda :) choć zatrzęsienie Antków i Franków już było :)
Siostra ma jeszcze Łucje i Stefanie. U mnie jest Bernard, bo moja Lili do klasyki się nie kwalifikuje :) teraz trzeci też nie :) Ale Lilianna miala być Anielą i gdyby jednak siusiak cudem odpadł, to by było właśnie to imię.
Ścigamy się? :-)


U mnie 1cm szyjki skurcze oczyszczajace i nie tylko 2 luźne palce i wody leca ciągle
O widzisz rusza :) dawaj dawaj :)
 
Goj pewnie już w trakcie akcji, dlatego milczy ;) u mnie na razie cisza. Trochę mnie przeczyscilo, jakieś tam lekkie skurczyki są, ale to od tygodnia. Więc czekamy. Stary zdziwiony, że jak to juz?! [emoji14]

Kurczę nie pytałam Gosi czy chce żebym pisała ale skoro się chwaliła ze jest na porodówce to napisze. Są skurcze , także rodzimy :)
 
reklama
Do góry