reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Wlasnie ja tez pracuje [emoji51] tu L4 nie wchodzi w gre bo placa smieszne pieniadze [emoji53] nie pozostaje nic tylko modlic sie zeby samopoczucie dobre bylo i tyrac przynajmiej do 30tyg [emoji21]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba, że ktoś nie pracował zachodząc w ciążę [emoji4]

0d1y9jcg7teakp8m.png
No chyba że:) ale z tym już mogą być później problemy.. nie wiem jak w Szkocji ale u nas napewno;)
 
Wlasnie ja tez pracuje [emoji51] tu L4 nie wchodzi w gre bo placa smieszne pieniadze [emoji53] nie pozostaje nic tylko modlic sie zeby samopoczucie dobre bylo i tyrac przynajmiej do 30tyg [emoji21]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Jest też coś takiego jak income protection insurance ale z tego co wiem to tylko aviva ma w opcji pojsciie na zwolnienie w okresie ciąży
 
Tak tak sa takie opcje ale wydaje mi sie ,ze teraz to juz zapozno zeby sie u nich ubezpieczyc

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak tak sa takie opcje ale wydaje mi sie ,ze teraz to juz zapozno zeby sie u nich ubezpieczyc

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie cholera wie.. bo tam wypełniasz tylko kwestionariusz medyczny.. Ale wiem że niektóre opcje nie przechodzą nawet jak jest zwolnienie
 
A powiedzialyscie juz w pracy o ciazy? Ja slyszalam choc tez nie jestem pewna na 100% ze z tym rowniez lepiej tu czekac do 12tc

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry