reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Wywoływanie nic nie daje ;) laski. Nawet podwójne haha :p
Się musi samo bujnąć.
Hihi. Ale mamy sierpień a więc mamy też czas :)

Chłop wziął młodszego i pojechali do mechanika. Starszy śpi jeszcze.
Pogoda dzisiaj figla chce spłatać. Do 14:00 ma być ładnie 24-26°C a później burza i deszcz do wieczora.
No fajnie.
Tylko że akurat dziś robimy urodziny młodszego! Miał być grill pod namiotem. Jak zwykle na przekór. Jak słowo daje.
A to zawsze tak jest , jak by się chciało chłodniejsze dni żeby odpocząć to jest gorąco , a jak coś zaplanujesz na świeżym powietrzu to na pewno będzie padało .
Moja kuzynka w przyszłym roku planuje ślub na świeżym powietrzu w sierpniu . Mnie to jakoś nie przekonuje bo jak będzie takie lato jak tego roku to się tam rozpłyniemy z goraca.
 
Hej :)
Dzień dobry po przespanej dobie. W sumie to zaczyna mi się podobać ten odpoczynek. Co dziwne - dalej bym sobie spala, chociaż już nie czuje się jakbym miała się przewrócić na siedząco :) ale pozytywne zaskoczenie - nie boli mnie głowa mimo tego spania :D

Co u Was?
To narazie skurcze ustały ?
Dobrze że się wyspałaś, jak w końcu przyjdzie czas porodu to będziesz miała siłę :)
 
Hejka :) mnie się te skurcze skończyły. Pytanie do tych co rodzą drugi lub kolejny raz: Czy Was też te skurcze przepowiadajace bardziej bolą niż w pierwszej ciąży? Ja nawet mam wrażenie, że ich w ogóle nie czułam w tamtej, a w tej spać przez to nie idzie. Momentami mam wątpliwości czy to przepowiadajace czy te porodowe, bo tak mnie bolą. Jak to w ogóle odróżnić? Bo czasami kilka razy pod rząd są regularne i trwają od 30 do minuty i są co 2-3 min. I pytanie: czy jak wezmę w trakcie nich prysznic to one miną?
Ja tez w poprzedniej w ogole nie pamietam zebym miala te skurcze przepowiadajace, a teraz czasami sie pojawiaja
 
Czy te sikanie w nocy non stop też was tak dobija? Co się człowiek ułoży jakoś fajnie to ciul do kibelka musi iść.
Nie wyspałam się. U mnie dziś znowu gorąc.
Ile dałabym za burze...ojo_O
Dzien dobry! Ja nie sikam w nocy, tzn.nie mam takiego przymusu. Jak mnie zlapie skurcz lub bol to czesto wstaje i ide dla rozluznienia do toalety, ale rzadko jest tak, ze musze...moze mnie jeszcze to nie dopadlo...
Za to dwa ostatnie dni mialam tak, ze przy 1 i 2 (jak jest parcie) koszmarnie boli mnie dol brzucha, jakby srodek miednicy, trohe jak przy silnym bolu miesiaczkowym.
Mialyscie tak?
 
Dzien dobry! Ja nie sikam w nocy, tzn.nie mam takiego przymusu. Jak mnie zlapie skurcz lub bol to czesto wstaje i ide dla rozluznienia do toalety, ale rzadko jest tak, ze musze...moze mnie jeszcze to nie dopadlo...
Za to dwa ostatnie dni mialam tak, ze przy 1 i 2 (jak jest parcie) koszmarnie boli mnie dol brzucha, jakby srodek miednicy, trohe jak przy silnym bolu miesiaczkowym.
Mialyscie tak?
A ja też tak mam od 3 dni i to naprawdę dosyć silny ból i nie wiem z czym to połączyć . Może któraś bardziej doświadczona się wypowie :)
 
Wstawiłam pościel do prania. Skoro taki upał ma być, to niech będzie z tego jakiś pożytek.
Potem już deszcze to nie wyschnie.

Kasiu jak pierwsza nocka w domku. Dasz nam zdjęcie maluszka w swoim łóżeczku?
Myślałam, że zaczniesz lawinę.. A tu już koniec tygodnia i nikt przykładu nie bierze?
Jak się czujesz, jak twój brzuszek? Pisz nam co i jak.

Gosia jak tam?

Ania? Melduj się:)

Pełnia już za 2 dni:) to może coś się ruszy?
I jeszcze tydzień sierpnia.. potem już robimy wyścigi którą pierwsza;)
Ja po środeczku 15.. chociaż jak na wywoływanie to moja gin ma dyżury w piątki.. to może być 14:)
Gosia 2 w 1.
Gosia chciała przespać lub przedłużyć czas między jednym siku a drugim w nocy to się Gosi śniło dwóch przystojnych doktorków którzy najpierw gnietli prawą nerkę z całej siły a potem do lewej wsadzili przez Bronię pojemniczek czerwony na sznureczku i coś nie mogli go wyciągnąć i szarpali szarpali... Efekt był taki że się Gosia obudziła i w locie do WC pognała i ledwo majty zdjęła... Także nie ma NIE WSTAWANIA na siku w myśl zasady: mamusię oszukasz, tatusia oszukasz ale organizmu ni huhu.
 
A ja wczoraj pojechałam do laboratorium po wynik mojego gbs. Tydzień go nie odbierałam [emoji16][emoji16][emoji16]

Wczoraj naleciało mnie na pizzę z mężem . W ciąży uprzedziłam się do tej mrożonej ze sklepu , rzygalam po niej jak kot jednego razu i zamówiliśmy sobie z bardzo dobrej pizzerii w naszym mieście. I co ? Czuje ją do dziś [emoji16][emoji16][emoji23][emoji23][emoji23]
Teraz Szamie płatki z zimnym mlekiem.
Mój chrześniak wczoraj zadzwonił i kazał mi dziś urodzić [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16] mały słodziak. Powiedziałam ,żeby modlił się do aniołka i Pana Jezusa ,że jak będą chcieli to Helenka wyjdzie [emoji16]

Ja to nie wierzę dziewczyny ,że to lada moment :D moja królewska łazienka się sprząta , a ja się czuję jak z berłem , z szczotką do kibla [emoji16][emoji16][emoji16] prysznic odkamieniony .
Do jutra dom musi być gotowy na przyjęcie naszej najsłodszej córeczki [emoji16][emoji16][emoji16]
W tyłku mam ból . Dobrze ,że to mój pierwszy raz , bo pewnie bym myślała inaczej [emoji16][emoji16][emoji16] nie czytam opowieści o okropnych porodach. Staram się słuchać mądrych osób. W szpitalu trafiłam na super położną, która była też doradcą laktacyjnym. Rozwiała moje wątpliwości :D

Będę miała pokarm i tyle w temacie . Dużo robi nasza głowa [emoji16][emoji16][emoji16]

Sorry,że się tak rozpisalam. Po prostu hormony.

Od szorowania kibla do karmienia piersią [emoji16][emoji16][emoji16]
 
A ja wczoraj pojechałam do laboratorium po wynik mojego gbs. Tydzień go nie odbierałam [emoji16][emoji16][emoji16]

Wczoraj naleciało mnie na pizzę z mężem . W ciąży uprzedziłam się do tej mrożonej ze sklepu , rzygalam po niej jak kot jednego razu i zamówiliśmy sobie z bardzo dobrej pizzerii w naszym mieście. I co ? Czuje ją do dziś [emoji16][emoji16][emoji23][emoji23][emoji23]
Teraz Szamie płatki z zimnym mlekiem.
Mój chrześniak wczoraj zadzwonił i kazał mi dziś urodzić [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16] mały słodziak. Powiedziałam ,żeby modlił się do aniołka i Pana Jezusa ,że jak będą chcieli to Helenka wyjdzie [emoji16]

Ja to nie wierzę dziewczyny ,że to lada moment :D moja królewska łazienka się sprząta , a ja się czuję jak z berłem , z szczotką do kibla [emoji16][emoji16][emoji16] prysznic odkamieniony .
Do jutra dom musi być gotowy na przyjęcie naszej najsłodszej córeczki [emoji16][emoji16][emoji16]
W tyłku mam ból . Dobrze ,że to mój pierwszy raz , bo pewnie bym myślała inaczej [emoji16][emoji16][emoji16] nie czytam opowieści o okropnych porodach. Staram się słuchać mądrych osób. W szpitalu trafiłam na super położną, która była też doradcą laktacyjnym. Rozwiała moje wątpliwości :D

Będę miała pokarm i tyle w temacie . Dużo robi nasza głowa [emoji16][emoji16][emoji16]

Sorry,że się tak rozpisalam. Po prostu hormony.

Od szorowania kibla do karmienia piersią [emoji16][emoji16][emoji16]
Ja też nie czytam i nawet nie chcę słuchać opowieści i ciężkich porodach . Każda kobieta jest inna i każda ma inny próg bólu i nie chce się źle nastawiać żeby się nie zablokować . Oczywiście żebyście nie myślały że uważam że to będzie raz dwa i bez bólu bo nastawiam się na taki ból jakiego jeszcze w życiu nie czułam ale po prostu nie rozmyślam o tym , nie stresuje się , trzeba pójść urodzić i tyle :)
 
reklama
Podobno po 14stej ma padać. Daj Boże. Jakoś trzeba przetrwać ten dzień. Muszę chłopaków spakować na wyjazd i od jutra będę sama w domu :( i pewnie kuźwa urodzę jak oni będą balować nad morzem... Nie wiem czemu ale tak czuję choć dziś w nocy ani jednego skurczu nic...
 
Do góry