reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Dobra przeżyłam ten upał jakoś zleciało dzieci po basenie zadowolone

Zjadłam niedawno cała tabliczki czekolady nie dobrze nie dobrze nie grzeczna

Ciekawe co u AniaStar??????

Ale reklamują od września nowe seriale i programy już zacieram ręce

Kasiaczek89pl dobrze ze juz w domku, a co na te nerki teraz? Lekarz coś przepisała?

Dopiero podejdę z wynikiem zapytać
 
Witam was . Niby termin na 7/9 wrzesień. Więc skończyłam 38 tydzień , a zaczynam 39 ;p. Kolejna noc spokojna więc mogę tak szybko nie urodzić [emoji16][emoji16][emoji16]

Ciągle myślę o poniedziałku i wizycie u ginekologa. Ciekawi mnie moja szyjka i w ogóle czy dzidziuś faktycznie ma chęć już wychodzic:D

Zaczynamy od dziś ćwiczenia na piłce , znajoma położna polecała i wywoływanie tymi sposobami standardowymi :D wiecie o czym mowa. Ale i tak wyjdzie kiedy będzie chciała [emoji16][emoji16][emoji16]

A póki co idę jak królowa sprzątać łazienkę. Płytki , lustra ,szafki [emoji16][emoji16][emoji16]
 
Witam was . Niby termin na 7/9 wrzesień. Więc skończyłam 38 tydzień , a zaczynam 39 ;p. Kolejna noc spokojna więc mogę tak szybko nie urodzić [emoji16][emoji16][emoji16]

Ciągle myślę o poniedziałku i wizycie u ginekologa. Ciekawi mnie moja szyjka i w ogóle czy dzidziuś faktycznie ma chęć już wychodzic:D

Zaczynamy od dziś ćwiczenia na piłce , znajoma położna polecała i wywoływanie tymi sposobami standardowymi :D wiecie o czym mowa. Ale i tak wyjdzie kiedy będzie chciała [emoji16][emoji16][emoji16]

A póki co idę jak królowa sprzątać łazienkę. Płytki , lustra ,szafki [emoji16][emoji16][emoji16]
No to już tuż tuż [emoji5] [emoji5] też dziś będę szorować łazienkę i resztę chaty bo jutro nie będę miała czasu [emoji14]
 
Witam was . Niby termin na 7/9 wrzesień. Więc skończyłam 38 tydzień , a zaczynam 39 ;p. Kolejna noc spokojna więc mogę tak szybko nie urodzić [emoji16][emoji16][emoji16]

Ciągle myślę o poniedziałku i wizycie u ginekologa. Ciekawi mnie moja szyjka i w ogóle czy dzidziuś faktycznie ma chęć już wychodzic:D

Zaczynamy od dziś ćwiczenia na piłce , znajoma położna polecała i wywoływanie tymi sposobami standardowymi :D wiecie o czym mowa. Ale i tak wyjdzie kiedy będzie chciała [emoji16][emoji16][emoji16]

A póki co idę jak królowa sprzątać łazienkę. Płytki , lustra ,szafki [emoji16][emoji16][emoji16]
Ja też korzystam z wywoływania standardowymi sposobami i nic :p
 
U mnie dzisiaj cudowne ochłodzenie , noc była duszna i tak gorąca że wiatrak wyłączyłam dopiero rano .
A korzystając ze sprzyjającej pogody też zamierzam troszkę dzisiaj popracować :)
 
reklama
Do góry