reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja się żegnam, dziś w nocy dostałam @ jest mi mega smutno, chociaż przeczuwałam, że beta za nisko rośnie, wybiorę się do gina sprawdzić, czy wszystko się oczyściło, poza tym robię przerwę od forum, życzę Wam spokojnych 8 miesięcy i szczęśliwych rozwiązań
Natasza, bardzo mi przykro :(. Trzymaj się jakoś! Wirtualnie ściskam.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Natasza bardzo mi przykro...

Cześć dziewczyny!
Ewarut, co do brzuszka, to się nie przejmuj :) mam bardzo podobny, jeśli nie pilnuje cały czas napiecia mięśni, fizjoterapeuta mówił, że tak będzie - winny jest rozstep mięśni prostych brzucha po poprzedniej ciąży, możliwe, że też mialas, a nawet nie wiedziałaś :) staram się utrzymywać napięcie brzucha i muszę się udać do fizjo po zestaw ćwiczeń dla ciężarówek, bo nie chce skończyć jak ostatnio, kiedy przez brzuch mogłam obserwować ruchy jelit :p
Widze, że Ty też liliput :D ja 155 cm, forum karłów :D
Wyprawiałam Młodą do przedszkola, więc czas na drzemkę, tylko herbatkę dopije :)
 
Natasza bardzo mi przykro...

Cześć dziewczyny!
Ewarut, co do brzuszka, to się nie przejmuj :) mam bardzo podobny, jeśli nie pilnuje cały czas napiecia mięśni, fizjoterapeuta mówił, że tak będzie - winny jest rozstep mięśni prostych brzucha po poprzedniej ciąży, możliwe, że też mialas, a nawet nie wiedziałaś :) staram się utrzymywać napięcie brzucha i muszę się udać do fizjo po zestaw ćwiczeń dla ciężarówek, bo nie chce skończyć jak ostatnio, kiedy przez brzuch mogłam obserwować ruchy jelit [emoji14]
Widze, że Ty też liliput :D ja 155 cm, forum karłów :D
Wyprawiałam Młodą do przedszkola, więc czas na drzemkę, tylko herbatkę dopije :)
Ja mam 156 [emoji3]także z metra cienta [emoji23]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja się żegnam, dziś w nocy dostałam @ jest mi mega smutno, chociaż przeczuwałam, że beta za nisko rośnie, wybiorę się do gina sprawdzić, czy wszystko się oczyściło, poza tym robię przerwę od forum, życzę Wam spokojnych 8 miesięcy i szczęśliwych rozwiązań
Przykro mi :(( trzymaj się! :**

f2w3csqvilsnamac.png
 
Ja też się absolutnie nie czuję urażona ani zestresowana :) laski nie popadajmy w paranoje :) zwłaszcza po zdjęciu ślicznego brzuszka :)

f2w3csqvilsnamac.png
Wydaje mi się że to burza hormonów... Ale w razie w przeprosiłam,za zdjęcie i za powiedzenie że w poprzedniej straconej też miałam taki. Nie uważam to za nic strasznego.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja się żegnam, dziś w nocy dostałam @ jest mi mega smutno, chociaż przeczuwałam, że beta za nisko rośnie, wybiorę się do gina sprawdzić, czy wszystko się oczyściło, poza tym robię przerwę od forum, życzę Wam spokojnych 8 miesięcy i szczęśliwych rozwiązań
boooooze kochana:(tak bardzo mi przykro:(tak nagle to się stało?może nie wszystko stracone.biegnij do gina może coś jeszcze da się zrobić. mimo wszystko 3maj się tule Cię mocno!

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
reklama
Ja się żegnam, dziś w nocy dostałam @ jest mi mega smutno, chociaż przeczuwałam, że beta za nisko rośnie, wybiorę się do gina sprawdzić, czy wszystko się oczyściło, poza tym robię przerwę od forum, życzę Wam spokojnych 8 miesięcy i szczęśliwych rozwiązań
Ty się nie mam tylko biegiem do lekarza.. nie wiem jakie to było krwawienie ani który tydzień ale ja również miałam.. powiem więcej widziałam krew w moczu..tydzień później zrobiłam usg i z dzidzia było wszystko ok (niecały 6tydzien)
 
Do góry