reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Na pocieszenie mój brzusio
 

Załączniki

  • IMG-20180119-WA0000.jpg
    IMG-20180119-WA0000.jpg
    111,6 KB · Wyświetleń: 121
W drugiej ciąży co obumarła, miałam podobny w 9 tyg. Więc sama nie wiem co mam myśleć.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Chciałam się podzielić z Wami moja jedną dygresją - na początku ciąży miesza się w nas tak wiele uczuć od radości po strach od euforii po lęk. Nasłuchujemy własnego ciała i czytamy czytamy czytamy. Każda z nas dopóki nie usłyszy bicia serduszka, nie przebrnie przez 1 trymestr to będzie gdzieś podświadomie czuła strach. Dodatkowo mam wrażenie, że niektóre z nas tutaj lubią dodatkowo dowalać oliwy do ognia i każdy symptom oceniać jako potencjalną przesłankę do utraty tej upragnionej ciąży! Czasami aż odechciewa się czytać. To właśnie na forum dowiedziałam się o pustym pęcherzyku, o tym, że tak wczesna ciąża to właściwie 50/50 szans, zaczęłam po prostu bardziej się bać niż cieszyć! I muszę zrobić sobie chwilę przerwy od forum, bo nie działa na mnie zbyt dobrze. Szanuję każdą z Was, szczególnie te dziewczyny po stracie, bo mogę się jedynie domyślać jak wielki to dla Was był i jest ból i nie chce tego w żaden sposób negować ale jesteśmy kobietami i wspierajmy się, dajmy sobie energię, optymizm a nie lęk i obawy.

Uffff trochę się napisałam - dobrego dnia!

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chciałam się podzielić z Wami moja jedną dygresją - na początku ciąży miesza się w nas tak wiele uczuć od radości po strach od euforii po lęk. Nasłuchujemy własnego ciała i czytamy czytamy czytamy. Każda z nas dopóki nie usłyszy bicia serduszka, nie przebrnie przez 1 trymestr to będzie gdzieś podświadomie czuła strach. Dodatkowo mam wrażenie, że niektóre z nas tutaj lubią dodatkowo dowalać oliwy do ognia i każdy symptom oceniać jako potencjalną przesłankę do utraty tej upragnionej ciąży! Czasami aż odechciewa się czytać. To właśnie na forum dowiedziałam się o pustym pęcherzyku, o tym, że tak wczesna ciąża to właściwie 50/50 szans, zaczęłam po prostu bardziej się bać niż cieszyć! I muszę zrobić sobie chwilę przerwy od forum, bo nie działa na mnie zbyt dobrze. Szanuję każdą z Was, szczególnie te dziewczyny po stracie, bo mogę się jedynie domyślać jak wielki to dla Was był i jest ból i nie chce tego w żaden sposób negować ale jesteśmy kobietami i wspierajmy się, dajmy sobie energię, optymizm a nie lęk i obawy.

Uffff trochę się napisałam - dobrego dnia!

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Chcesz powiedzieć,że porównanie brzucha w ciąży jednej a drugiej jest czym złym i dolewam oliwy do ognia. Przepraszam ,ale chyba źle zrozumiałaś mój post.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chcesz powiedzieć,że porównanie brzucha w ciąży jednej a drugiej jest czym złym i dolewam oliwy do ognia. Przepraszam ,ale chyba źle zrozumiałaś mój post.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie mówię, że to jest coś złego (nie chodzi o zdjęcie, ono było może pretekstem do tego mojego wywodu tylko), jak napisałam ja nie neguję tego każda z Was przeżyła lub przeszła ale są pewne momenty na forum kiedy wkrada się totalna panika i myślę ze w tej sytuacji powiedzenie mniej wiesz lepiej śpisz jest jak najbardziej na miejscu. Nie mówię też tutaj o poradach medycznych, one czasem ratują skórę ale odpowiedź typu "też tak miałam gdy straciłam ciaze" jest dla młodej, przyszłej mamy paraliżująca.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam wczoraj na wizycie bąbel ma całe 3,1 mm serduszko bije narazie jeszcze trochę wolno dlatego idę za tydzień na kontrole mam nadzieje ze wszystko będzie Ok i się rozkręci
U ciebie to już piękny Kropek będzie i serduszko trzymam &&& za udana wizytę
Na kiedy masz termin tez na 12.09?

w57v3e3k7xowfzhz.png
A ile u Ciebie uderzeń serduszka było? :) u mnie 106 i ginekolog mi powiedziała że jeszcze wolno bo dopiero zaczyna bić. Ale nie kazała przychodzić na kontrolę tylko za 3 tyg z wynikami badań. Czytałam na blogu mamaginekolog że na samym początku jest 70-80 uderzeń. mi z wymiarów wychodzi też termin 12.09 :)

f2w3csqvilsnamac.png
 
reklama
czesc dziewczyny!
to moja 1 ciąża, niby sie człowiek już chwile starał, ale jak przyszło co do czego to jestem przerażona. Dodajcie mi proszę otuchy.... Musiałam odstawić leki, z trudem zasypiam o 3-4rano.
A oto moja Kropka na 1 usg, obecnie mamy 5tc.
Hej! Gratulacje! Miałam dokładnie tak samo! Najpierw płakałam że 4 miesiące nie wychodzi a potem jak wyszlo to wpadlam w panikę :) mamy jeszcze 8 miesięcy żeby się oswoic :) czytaj forum! Entuzjazm jest zarazliwy :)

f2w3csqvilsnamac.png
 
Do góry